Kuinkas tämä honotuspäivä meni?

Se on se nenään honotuspäivä, pingispallo nokkaan ja pätemään.
Kuinka isolla summalla 10 vai 20 juour heittäydyit mukaan?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taidat olla enempikin näsäviisas ja honottelet sen vuoksi omaan nokkaasi mieluiten.

Äänestä
  • Minäkö näsä?
    En osaa honottaakaan kuten sangen monet suomalaiset laulajat neniinsä.
    Pinkispalloja minulla ei ole.

    Äänestä

"""""Suomen suurin ja hauskin hyväntekeväisyysshow
Hyväntekeväisyyskonsertti Help! Nenäpäivä goes Beatles käynnistää Nenäpäivä-kampanjan, jossa Espoo Sinfonietta ja suomalaiset tähtisolistit Marzi Nymanin johdolla esittävät Beatles- klassikoita yllättävinä ja konserttia varten tuunattuina versioina. Solisteina mm. Ellinoora, Pepe Willberg, Janna, Johanna Iivanainen. Varsinaista Nenäpäivää vietetään 10.11., jolloin illan aloittaa Pikku Kakkonen"""""

Äänestä

Kommentoi aloitusta


En-etes-muistanut kirjoitti:

Se on se nenään honotuspäivä, pingispallo nokkaan ja pätemään.
Kuinka isolla summalla 10 vai 20 juour heittäydyit mukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu