Moi!
Oliko täällä joku majoittunut Pohjois-Goalla uudessa Ocean park-hotellissa? Olisi kiva kuulla kokemuksia.
Kannattaako rahaa vaihtaa vain paikan päällä?
rahan vaihto ja Ocean park hotelli
1
119
Vastaukset
- Intiassamatkanneet
Ruppanan kurssi on meille suomalaisille niin edullinen, että suuriä häviöitä ei pääse tulemaan, vaikka vaihdoit rahaa lähes missä tahansa (edellyttäen, että olet vähääkään kurssista selvillä). Vaihda vaikka 50€ akuuttiin tarpeeseen lentokentällä ja lisää sitten tarpeen mukaan, kun hieman vertailet kursseja.
Suomessa ei kannata alkaa ruppanoita vaihtelemaan, kyllä niitä ehtii hyvin sitten Intiassa vaihtamaan, vaikka olisi miten omatoimimatkalla. Pakettimatkalaiset eivät varmaan tarvitse ruppanoita heti alkuun lainkaan, jos kerta kaikki on maksettu matkan myötä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k502234Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut82922Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11904Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖24889- 68863
Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt51831Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me118819Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu9753Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49749vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22733