No niin, tuli ensilumi. Teillä näkyy jäljistä päätellen liikkuvan taas mieleltään vauvaikäisiä bemaripoitsuja.
Kahjoilta voisi ottaa kortin pois talveksi. Maltaisivat odottaa edes kun tulee Pieliseen jää ja aukeaa jäärata. Yleiset tiet ja yhteisasuntojen pihateiden pätkät eivät ole kiihdytyksiä ja kurvailuja varten.
vauvabemaripojat
10
139
Vastaukset
- PrööömmmPröömm
Bemukkaiset täälläkin kaahaavat sivuluisuissa ja vastaantulijouden kaistalla. Nyt on mukavaa leikkiä.
- börbörbrm
Lommoja tulee bemukoihin. No, isukit ostavat uutta peltiä.
- kmmnåååå
pakko revitellä liukkailla keleillä kun ei tehot ja ajotaito riitä kesäkeliin
- Kasvakaa_Aikuisiksi
Näkyypä oma poikakin sivuliusussa ajavan vaikka onkin mersu
- Leikkimään
Ei ole aikuiseksi kasvanut jos kaahaa mersulla.
- eikun.leikkimään
Mites jos on audilla liikenteessä ja pitää kaahata ja ohitella turhanpäiten, niin onko se aikuisen hommaa?
- Hiiooooo
Ei oo mikään kaahaaminen aikuisen hommaa. Tilastot kyllä kertoo että bemukat ja mersukuskit kaahaa useimmiten.
- Näin.se.vaan.on
Oli merkki mikä tahansa ja jos sudittelee ja kaahailee, niin ratin takaa löytyy yleensä noin parikymppinen vasta kortin saanut poijankoltiainen, joka on riemuissaan ensilumista.
Kaikkihan me joskus oltu nuoria.Meillä ei vain ollut tehokkaita bemareita.
- iltalehden-tietoa
Tutkittua tietoa,,,bmw, mersu ja audi,,,maanteiden pahimmat kaaharit! Kaitpa se kusi nousee sinne päänuppiin jos on vähän tehokkaampi kinneri!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1343978Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va211952Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos461709Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3401574Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu201433Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi421376Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy801164Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti181058Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1361032- 75948