PVL JA HOMOT

TÄMÄ PVL ON TÄYNNÄ TYÖTÄ VIEROKSUVIA KAKSI-NEUVOISIA VIINAA JA HUUMEITA KÄYTTÄVIÄ PLLE NAZEJA.JOITA VIELÄ POLIISIKIN SUOJELEE KUN NIISTÄ TÄÄLLÄKIN ISO OSA KUULUU TUOHON PVL PELLE KERHOON.
394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä puhu paskaa!ala harrastamaan jotain niin ajatuksetki vaihtuu!

Äänestä

KAIKI PAKOLAISET SUOMEEN HETI ME TARVI UUTTAA GEENIÄ JA VANHA GEENI ON RIKKI JA VALTIO MAKSA JA TE KAIKKI ON RASISTI JA VÄKIVALTA JA VIINA JA HUUME JA RASMUS ON PARAS JA MINUN YKSPIHLJA EI OLE RASISTTINEN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BASKET kirjoitti:

TÄMÄ PVL ON TÄYNNÄ TYÖTÄ VIEROKSUVIA KAKSI-NEUVOISIA VIINAA JA HUUMEITA KÄYTTÄVIÄ PLLE NAZEJA.JOITA VIELÄ POLIISIKIN SUOJELEE KUN NIISTÄ TÄÄLLÄKIN ISO OSA KUULUU TUOHON PVL PELLE KERHOON.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu