Mies pallo on nyt sulla.

Tässä vaan odotellaan..
17451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ei minulla ole palloa.

Äänestä

Minulla on pari palloa ja maila haarojen välissä?

Äänestä

Et ole tehnyt mitään lähentymisemme eteen.

Äänestä
  • Silloin jos on kaksi ihmistä ja molemmat haluavat sitä. Itse en aio tehdä mitään, koska minulla ei ole tarvetta sellaiseen. Ei kiinnosta minkäänlainen "passaaminen" mikä pitää sisällään kotitaloustyöt. Työntekeminen on minulle tärkeää ja omista asioista huolehtiminen. Mieluummin köyhä ja yksin kuin kenenkään rahoilla eläminen. Täällä kirjoittaminen on ajanvietettä ja jatkuu varmaan vielä vuosia.

    Äänestä

  • Olen sellainen mies joka pitää omasta asunnostaan kyllä ihan itse huolen. Ja kaipaamani nainen pitää myös omastaan huolta. Mutta jos meinaamme toisiamme kohti lähentyä niin molempien pitää uskaltaa ottaa askelia.

    Äänestä

Naisilla on kaksi isoa palloa navan yläpuolella.

Äänestä

Sanot missä nähdään niin annan sen pallon sinulle

Äänestä

kaikki on aina pelkkää vedätystä. Kun ei tee mitään ei voi pettyäkään.

Äänestä

Selvä. Laitan tämän vielä erikseenkin viestinä. Sovitaan, että näemme siellä, missä viimeksikin ensi tiistaina 7.11. tasan klo 17. Jos jotkut muut täältä omivat tämän ja useampi pari löytää onnen - käyttäkää tämä tilaisuus. Olen paikalla n. 10 minuuttia ja poistun viimeistään 17.10. Jos et tule, niin silloin tiedän, että sinä et täällä ole ja voin unohtaa. Jos kuitenkin luet tämän ja tulet paikalle - on se jo merkki siitä, että tunnet samoin. Ei enää kiertelyäl tms. Jos tulet paikalle vain tarjoamaan lohtua, ”ystävyyttä” tms. , älä tule ollenkaan. Sen sijaan, jos haluat katsoa mitä tästä voisi tulle, niin tule paikalle. Kaiken uhallakin, voiko tällaista heittää hukkaan? Tämä on nyt kaikki tai ei mitään. Aika lähellähän tämä paikka on...

Äänestä
  • Paikka vähän epäselvä, mutta täytyy kokeilla...

    Äänestä

leikkikää nyt joku aloittaja akkelin kanssa pallopelejä.

Äänestä

Ei hyvänen aika, ei miehille saa mennä palloa antamaan. Ne yrittää syödä sen, ja jos ei onnistu, niin istuvat sen päälle. Se on menetetty pallo se.

Äänestä

Mies pudotti pallon...

Äänestä
  • Nukun pallo kainalossa. Öitä rakas🌚

    Äänestä

Jotkut ottaa tähän aikaan jo unta palloon.

Äänestä

Palloni ovat jo hyvissä ja hoitavissa käsissä.

Äänestä

Ootko taas M... kaipaamassa verta nenästä siltä aikanaan onoff hullu-Sarilta,itsesi nimittämänä.Minunkin kanssa asiat selvittämättä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MinevaanN kirjoitti:

Tässä vaan odotellaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu