Martinan ruokaohjeet

"SULATA 1PKT RAAKAKAOTA"

Onko raakakao raakakun osa?
4196
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Martinan kannattais ottaa oikeinkirjoituksen oppitunteja eräältä Oulun työttömältä tyrkyltä. Omassa blogissaan hehkuttaa olevansa hyvä tässäkin asiassa.

Äänestä

Maran reseptit ym. ohjeet ovat hauskoja :DD

Äänestä

;) mitäs noista pikkuasioista nillittämään. Eihän täälläkään kukaan aina kirjoita prikulleen oikein ja silti kaikki ymmärtää tarakoistuksen;D

Äänestä
  • Martina ei osaa edes kopioida ilman kirjoitusvirheitä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


simly.perfact.womens kirjoitti:

"SULATA 1PKT RAAKAKAOTA"

Onko raakakao raakakun osa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu