Et tiedä, miten ikävä mulla on.
Aamun sininen hetki
22
439
Vastaukset
- YSU
kerro
- kuvitteleevaa
Vaan minä en halua unohtaa ikinäkoskaan maustenaista!
- chillisti
onko tuo lupaus?
- Juuhjooh
Yritäpäs jo unohtaa...
Kysäsen vaan, ja sen jälkeen maailmalle hakemaan uusia kokemuksia.
Miksi pitäs unohtaa jotain ainutlaatuista minkä on saanut kokea? Eikö sitä saa pitää muistoissaan?
Nyt, hyvää päivän jatkoa sinullekkin, ja paljon uusia kokemuksia tähänkin päivääsi ;).- koolle
YksK-Nainen kirjoitti:
Kysäsen vaan, ja sen jälkeen maailmalle hakemaan uusia kokemuksia.
Miksi pitäs unohtaa jotain ainutlaatuista minkä on saanut kokea? Eikö sitä saa pitää muistoissaan?
Nyt, hyvää päivän jatkoa sinullekkin, ja paljon uusia kokemuksia tähänkin päivääsi ;).Näin. Piristää päivää ajatella häntä. K-naista. Tuskin sinä : )
koolle kirjoitti:
Näin. Piristää päivää ajatella häntä. K-naista. Tuskin sinä : )
Onko se mahdottomuus että se ole(i)n minä ;)? Ne meitähän on, meitä K-naisia, mutta taidan olla ainoa joka on rekannut nikikseen tuon K:N. Toin se on minun nimeni eka kirjain, mutta niinhän se on varmaan kymmenillä tuhansilla toisillakin naisilla ;).
- Kurjaaettänäin
On mullakin. :(
- VälilläMustaakin
En niin, mutta jos on puoliksikaan niin ikävä kuin mulla...
- jasinätiedätsen
Jos sulla olisi yhtä ikävä kuin mulla niin laittaisit välittömästi viestin puhelimeeni. Minä en tässä tilanteessa pysty laittamaan kaipausviestiä sinulle, mutta sinä pystyt minulle.
- Nainenkaipaileemiestä
Saapiko kysäistä että miksi et pysty? Minusta taas tuntuu että minä en pysty koska minä laitoin viestiä viimeksi, tai siis annoin sulle aiheen laittaa ja vastasin sit viestiin johon et enää vastannut. En kylläkään ole kertonut kuinka kaipaan ja tykkään sinusta, se on totta.
- jasinätiedätsen
Nainenkaipaileemiestä kirjoitti:
Saapiko kysäistä että miksi et pysty? Minusta taas tuntuu että minä en pysty koska minä laitoin viestiä viimeksi, tai siis annoin sulle aiheen laittaa ja vastasin sit viestiin johon et enää vastannut. En kylläkään ole kertonut kuinka kaipaan ja tykkään sinusta, se on totta.
Koska hän laittoi suhteellemme stopin.
- Tiedäntiedän
Osoita nyt hieman ymmärrystä
- jasinätiedätsen
Tiedäntiedän kirjoitti:
Osoita nyt hieman ymmärrystä
Olen yrittänyt ymmärtää asian. Mutta totuus on etten yksinkertaisesti vaan käsitä miten noin kävi, kuin tyhjästä.
- AamunSininenHetki
Aloittajalta sellaisia tervisiä, että en yhtään tiedä, mistä puhutte... Mutta jatkakaa toki! :D
- Ikuisestii
Ou nou näitä juttuja..ookkonää Oulusta?
- Enempääeiuskallasanoo
Saatanpa ollaki..
- Kdkdjfjd
Tänne vaan kaikkia viestit. Nyt on tilaa vastaanottaa.
- Seuraavaksi
No nyt voit sitten hankkia sen oman elämän.
- sininen_lenkki
Mikäs sen mukavammin lämmittää sydämen ikävää kuin HK sininen lenkki. Mikroon pätkä pörisemään pariksi minuutiksi ja runsaasti väkevää sinappia niskaan. Ilta sujuu kivasti tv:tä katsoessa. Ja jos oikein ikävää pukkaa niin mikrossa napsauttaa itsellensä kaveriksi toisenkin pätkän. Elämä rulettaa silloin niin vaan viimosen päälle ihan kuulkaa jetsulleen.
- SinisenLenkinYstävä
Tää oli hauska. ;)
- perussuomalainenmiess
:DDDDDD heh heheeee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1115157Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖493352Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle883132Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku382558- 811827
Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.411560450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1221515Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt311266Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1191169- 161129