Elämä ilman sinua

Vähän laimealta tuntuu ajoittain. :/
7277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oletko eronnut vastikään vai mitä tarkoitat?

Äänestä
  • Ei olla koskaan yhteen päädyttykään.

    Äänestä

  • Nainenikävöi kirjoitti:

    Ei olla koskaan yhteen päädyttykään.

    Varattuna ikävöit? Aika vain väärä. Pelkäätkö ,ettei toista mahdollisuutta tule?

    Äänestä

niinhän se tuntuu :(

Äänestä

Sanoisin, että tässä kohtaa sana laimea, on todella laimea ilmaisu kuvaamaan mietteitäni elämästä. Oikea understatement.

Äänestä

Ikävää on kun se on vain naisen milestä vain laimeaa.
Kun se on miehen mielestä aivan sitämätöntä.

Äänestä

kanssa liian haasteelliselta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainenikävöi kirjoitti:

Vähän laimealta tuntuu ajoittain. :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu