Kristalliboltsille

Epätoivoinenkinjo

Voisitko katsoa mitä tämän loppuvuoden rakkauselämään tulee? Entä ensivuodelle? Olen yrittänyt etsiä itselleni sopivaa miestä. En ole lähestynyt miehiä, koska olen aika tarkka seurastani ja haluan löytää juuri sopivan kumppanin vierelleni. Alan olla epätoivoinen ja kaipaisin apua tässä tilanteessa. Jos voisit katsoa tulevaa niin siitä voisi olla apua tilanteeni selvittämiseksi.

2

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kristalliboltsi

      Tsiigasin boltsista.
      Näky oli kyllä nii erikoinen, et mä rupesin funtsaa hivaaks mä kertoo täst jutust.
      No mä päätin skrivaa näyn sulle.
      Siin näky, et sä kohtaat sellasen lukeneen starbun pankin väliovella. Sil on naamari päässä, toises handussa rahasäkki ja toisessa tykki.
      Kun hän hittaa sut siin välieteisessä, niin hän pudottaa rahasäkin ja tykin nostaa handut sua kohti ja sanoo. Olen koko elämäni etsinyt sinua ja vihdoinkin löysin. Tää on paras pankki jossa olen asioinnut. Koppaa sut sylii ja ravaa fiudelle, stiggaa dörtsistä sisään, dyyggaa ite kuskin puolelle ja sit te lähette menee. Hyvin teillä lähtee menee, rakkaus kukoistaa ja kaikki hoituu.
      Tosin siin tulee muutaman vuoden ero, koska hän joutuu täyden palvelun tiilitaloon siint pankki jutusta, vaikka yrittää kuinka selittää, et kyse ei ollu breggiksestä vaan kullan etsiminen holvista, joka sit löyty siint välieteisest.
      No ei dumarit sit kummiskaa uskonnu, et toi juttu olis noi ja siks ne lätkäs se kakun sinne palvelu taloon.
      Kaveri jatkaa opiskelua siellä ja kun pääsee lediks, niin hänellä on fikkassa spettari korkeakoulussa suoritetusta opintojaksosta.

      • Epätoivoinenkinjo

        Hyvin erikoinen näky ilmeisesti ollut. Voiko noin todella käydä? Milloin tuon kuuluisi tapahtua?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      87
      1853
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      147
      1312
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      68
      1141
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      65
      1002
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      82
      931
    6. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      86
      858
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      840
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      836
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      47
      827
    10. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      810
    Aihe