Rakastan sua.
Ei mulla muuta :(
K naiselle
33
870
Vastaukset
- Kooo.lta
Miksi sitten suruhymiö? Ehkä hän rakasta myös sinua? Mihin ilmansuuntaan terveiset meni?
- meren.ääreltä
Minäkin rakastan omalla hiljaisella tavallani miestä, joka taannoin totesi viestinsä päätteeksi noin. Se oli ihan omaa laatuaan viesti :) Hän ei kyllä rakasta minua, mutta eipä tämä ole keneltäkään pois.
- Eijätärauhaan
Laitatko jonkin tunnisteen, vaikka alkukirjain ketä ikävöit...
- meren.ääreltä
Et se sinä ole, mutta M on kirjain.
- M_kuitenkin
meren.ääreltä kirjoitti:
Et se sinä ole, mutta M on kirjain.
Merenrantaa tämäkin, mut itsellä menee aika pohjoiseen.
- meren.ääreltä
Toivottavasti tavoitat oman Koosi :)
- M_kuitenkin
meren.ääreltä kirjoitti:
Toivottavasti tavoitat oman Koosi :)
Tavoita hänet muutenkin. Tilanne vain nyt niin vaikea.
Mikäli olet J-mies, niin samat on tunteet ja tuntemukset.
- kerrorohkeasti
Meneekö, Janille, jormalle, JANNELLE?
- Hyvävitsii
Hahhaah! Ehdottomasti Jannelle
Se pellejen on jo palstan legenda
Munamies jonka mulkku on maailman ainoa vaikka koko ukko kälynen viiskymppinen 😂 Hyvävitsii kirjoitti:
Hahhaah! Ehdottomasti Jannelle
Se pellejen on jo palstan legenda
Munamies jonka mulkku on maailman ainoa vaikka koko ukko kälynen viiskymppinen 😂Teille molemmille: kerrorohkeasti ja Hyvävitsii
Aivan hukkaan olette aikaanne heittäneet miettimällä kenelle, sillä molempien arvelut ja oletukset on varmaankin teidän omiin kokemuksiin perustuneita keksittyjä satuja.
Jatkakaa miettimisiänne, mutta ei kannata turhaan kysellä, ainakaan minulta.
- Kooo.lta
Samat täällä, jos olet M-mies niin tuntemukset aikalailla samoja
- Määäääääääääää
M niinkuin mauton määäääää
- Kookertaa
Jälleen todeta haluan mä,
Kenkään ei ole niinkuin sä,
Sua rakastan ja ikävöin,
Sua mietin päivin, öin :D - Katjanomaa
J anna merkki
- JannevAin69
Jannella on jo M. Ei halua Katjaa.
- Koomyös
K-nainenkin on rakastunut.
- Tiettykinn
Kehen?/itteesä
- Ihansekasinsusta
Olisitpa juuri se Koo
- Koomyös
Tuskin tunteitteni kohde palstalta löytyy. Kerro jotain jonka vain minä tiedän, niin kerron oletko hän.
- Enpäsuskalla
Kerro sinä :)
- Koomyös
Lienee sama hänellä, joko ei uskalla tai ei yksinkertaisesti vaan välitä.
- Alottaja
Koomyös kirjoitti:
Lienee sama hänellä, joko ei uskalla tai ei yksinkertaisesti vaan välitä.
Minä en vaan nyt uskalla. Hän kyllä tietää suurinpiirtein tilanteen. Ainakin pitäisi tietää, yritin sen jotenkin kertoa. Eli ihan ulkona ei ole. Välitän kyllä aivan hirveästi. Ja sitten itseen sattuu. Mahtavaa. Hän tuskin kokee samaa minua kohtaan. En tiedä kyllä...
- Koomyös
Entäs jos vain kuvittelet, että tietää. Ja mistä tiedät, ettei tunne samoin. Minä ainakin haluaisin tietää, sillä en osaa lukea kenenkään ajatuksia enkä vihjailuja.
- Alkup
Koomyös kirjoitti:
Entäs jos vain kuvittelet, että tietää. Ja mistä tiedät, ettei tunne samoin. Minä ainakin haluaisin tietää, sillä en osaa lukea kenenkään ajatuksia enkä vihjailuja.
Koska jotain olen asiasta sanonut. En aivan noin suoraan, juuri niillä sanoilla, mutta kuitenkin.
- uneksinhänestä
Minäkin rakastan K-miestä.
- Lähikauppias
Ketä helvetin koo miestä?
- aamuhali
Karoliina 😍
- mitenjatko
Tiedän. :)
- Tätäsenyton
Tiedän mitä haluan mutta en tiedä miten uskallan seuraavaksi
- PrifiilitonK_olmastoista
Mä en näillä saiteilla turhan usein käy happanemassa. Puhumattakaan että laatisin minkään sortin selityksiä, sen pidempiä päästöjä. Sain vinkin, että Eräs täällä. Sen tähden tämä nyt.
- KysymysIlMaan
Pitkä, kalju mies?
- lyhyempi
En tiedä kenestä kyse, muttei ole ainakaan hän jota kaipaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001700Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561326Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?731275Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311018Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47916Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51913Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44872- 108840
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37830