Rakastan sua.
Ei mulla muuta :(
K naiselle
33
889
Vastaukset
- Kooo.lta
Miksi sitten suruhymiö? Ehkä hän rakasta myös sinua? Mihin ilmansuuntaan terveiset meni?
- meren.ääreltä
Minäkin rakastan omalla hiljaisella tavallani miestä, joka taannoin totesi viestinsä päätteeksi noin. Se oli ihan omaa laatuaan viesti :) Hän ei kyllä rakasta minua, mutta eipä tämä ole keneltäkään pois.
- Eijätärauhaan
Laitatko jonkin tunnisteen, vaikka alkukirjain ketä ikävöit...
- meren.ääreltä
Et se sinä ole, mutta M on kirjain.
- M_kuitenkin
meren.ääreltä kirjoitti:
Et se sinä ole, mutta M on kirjain.
Merenrantaa tämäkin, mut itsellä menee aika pohjoiseen.
- meren.ääreltä
Toivottavasti tavoitat oman Koosi :)
- M_kuitenkin
meren.ääreltä kirjoitti:
Toivottavasti tavoitat oman Koosi :)
Tavoita hänet muutenkin. Tilanne vain nyt niin vaikea.
Mikäli olet J-mies, niin samat on tunteet ja tuntemukset.
- kerrorohkeasti
Meneekö, Janille, jormalle, JANNELLE?
- Hyvävitsii
Hahhaah! Ehdottomasti Jannelle
Se pellejen on jo palstan legenda
Munamies jonka mulkku on maailman ainoa vaikka koko ukko kälynen viiskymppinen 😂 Hyvävitsii kirjoitti:
Hahhaah! Ehdottomasti Jannelle
Se pellejen on jo palstan legenda
Munamies jonka mulkku on maailman ainoa vaikka koko ukko kälynen viiskymppinen 😂Teille molemmille: kerrorohkeasti ja Hyvävitsii
Aivan hukkaan olette aikaanne heittäneet miettimällä kenelle, sillä molempien arvelut ja oletukset on varmaankin teidän omiin kokemuksiin perustuneita keksittyjä satuja.
Jatkakaa miettimisiänne, mutta ei kannata turhaan kysellä, ainakaan minulta.
- Kooo.lta
Samat täällä, jos olet M-mies niin tuntemukset aikalailla samoja
- Määäääääääääää
M niinkuin mauton määäääää
- Kookertaa
Jälleen todeta haluan mä,
Kenkään ei ole niinkuin sä,
Sua rakastan ja ikävöin,
Sua mietin päivin, öin :D - Katjanomaa
J anna merkki
- JannevAin69
Jannella on jo M. Ei halua Katjaa.
- Koomyös
K-nainenkin on rakastunut.
- Tiettykinn
Kehen?/itteesä
- Ihansekasinsusta
Olisitpa juuri se Koo
- Koomyös
Tuskin tunteitteni kohde palstalta löytyy. Kerro jotain jonka vain minä tiedän, niin kerron oletko hän.
- Enpäsuskalla
Kerro sinä :)
- Koomyös
Lienee sama hänellä, joko ei uskalla tai ei yksinkertaisesti vaan välitä.
- Alottaja
Koomyös kirjoitti:
Lienee sama hänellä, joko ei uskalla tai ei yksinkertaisesti vaan välitä.
Minä en vaan nyt uskalla. Hän kyllä tietää suurinpiirtein tilanteen. Ainakin pitäisi tietää, yritin sen jotenkin kertoa. Eli ihan ulkona ei ole. Välitän kyllä aivan hirveästi. Ja sitten itseen sattuu. Mahtavaa. Hän tuskin kokee samaa minua kohtaan. En tiedä kyllä...
- Koomyös
Entäs jos vain kuvittelet, että tietää. Ja mistä tiedät, ettei tunne samoin. Minä ainakin haluaisin tietää, sillä en osaa lukea kenenkään ajatuksia enkä vihjailuja.
- Alkup
Koomyös kirjoitti:
Entäs jos vain kuvittelet, että tietää. Ja mistä tiedät, ettei tunne samoin. Minä ainakin haluaisin tietää, sillä en osaa lukea kenenkään ajatuksia enkä vihjailuja.
Koska jotain olen asiasta sanonut. En aivan noin suoraan, juuri niillä sanoilla, mutta kuitenkin.
- uneksinhänestä
Minäkin rakastan K-miestä.
- Lähikauppias
Ketä helvetin koo miestä?
- aamuhali
Karoliina 😍
- mitenjatko
Tiedän. :)
- Tätäsenyton
Tiedän mitä haluan mutta en tiedä miten uskallan seuraavaksi
- PrifiilitonK_olmastoista
Mä en näillä saiteilla turhan usein käy happanemassa. Puhumattakaan että laatisin minkään sortin selityksiä, sen pidempiä päästöjä. Sain vinkin, että Eräs täällä. Sen tähden tämä nyt.
- KysymysIlMaan
Pitkä, kalju mies?
- lyhyempi
En tiedä kenestä kyse, muttei ole ainakaan hän jota kaipaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131053
- 1141046
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32643ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482