Cheekin ikuinen piiloleikki

Lapsellista venkoilua tuolla Cheekillä. Ja nykyaikana. Miksi se ei voi sanoa olevansa homo ?? Mitä järkeä tuossa nolossa piilottelussa on ?
27854
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Cheek on kaunein rappari varten Suomi.

Äänestä

Ehkä siksi, että ei ole...

Äänestä

Kaappi tiukasti lukossa ja ukko kaapissa.

Äänestä
  • Jep, siellä se lymyilee kaapissa antin kanssa.

    Äänestä

  • Cheek on normaali heteromies. Ja todella ihanaa, että niin on :)

    Äänestä

  • Tytöllä vain pitää olla kiki ja miten sitten esittelisi.

    Äänestä

Rakkaus joka ei uskalla sanoa nimeään..

Äänestä
  • Cheek on tuonut selkeästi nimillä esille hänen kaksi rakkauttaan. Lisäksi hän on tuonut selkeästi esille, että hän arvostaa omaa perhettään hyvin paljon. Ei voi mieheltä enempää vaatia. Hän on hieno suomalainen mies.

    Äänestä

  • KylläUskaltaa kirjoitti:

    Cheek on tuonut selkeästi nimillä esille hänen kaksi rakkauttaan. Lisäksi hän on tuonut selkeästi esille, että hän arvostaa omaa perhettään hyvin paljon. Ei voi mieheltä enempää vaatia. Hän on hieno suomalainen mies.

    Äitykkä se siellä heti puolustaa poikaansa. Keekki sanoi jossain viimeisimmässä haastattelussa, että ei ole perhettä tulossa, vaikka äiti sitä kovasti toivoo.

    1Äänestä

  • Hänhän on rehellinen. Varmaan hän on sanonut noin omalle äidilleenkin.
    Mutta voit olla huoleti :) Kyllä hän sen perheen hankkii halutessaan. Ei hän ole perunut sitä toivettaan, että hän haluaa oman perheen itselleen.

    Äänestä

voithan sää yrittää iskeä cheekin vaikka kaappissa onkin. rohkeasti vaan.

1Äänestä
  • Hänhän on avoimesti sitä mitä on, normaali heteromies. Ota mallia.

    Äänestä

Mistä se on tuon nimen Cheek keksinyt? No sehän tarkoitta persposkea eli taitaa olla tosi "normaali" hetero miäs.

1Äänestä
  • Kyllä se tarkoittaa ihan sitä naamassa olevaa poskea.

    Äänestä

Cheekin kaltaisilla pikkumiehillä on tapana ottaa "bottom"-rooli aikuisten miesten leikeissä. Aluksi vähän pullikoivat vastaan, mutta lopulta alistuvat ja alkavat nauttia olostaan.

Äänestä
  • ZIIIIKK ZIIIKKK.. Näin ulvahtelee "pojat" Big Dick Top-mastereiden alla..

    Äänestä

  • Winkuu.kuin.Sica kirjoitti:

    ZIIIIKK ZIIIKKK.. Näin ulvahtelee "pojat" Big Dick Top-mastereiden alla..

    Alakulttuurin "kieltäkö"?
    Ihanaa, että Jare Tiihonen on kuitenkin mies :)

    Äänestä

Homohan se on, etteks te tajuu häh?

1Äänestä
  • Sinä et halua elää totuudessa. Halutessa voit tietenkin sen tehdä. Itse ratkaiset sen asian.
    Jare Tiihonen on upea suomalainen mies. Hänen ei tarvitse elää ei-totuudessa.

    Äänestä

Tavallaan nuo silikonibimbot iskee rahakkaitten äijien kimppuun, mutta ovatpa nekin jättäneet keekin rauhaan, ei taida äijään tehota edes jättisilarit.

Äänestä
  • Jare Tiihosella on varmaankin 500 000 kaunista naista tarjolla. Jatka sinä vain sitä kateellisena oloa. Kivoja kitumisia sinulle :)

    Äänestä

  • KivojaKitumisia kirjoitti:

    Jare Tiihosella on varmaankin 500 000 kaunista naista tarjolla. Jatka sinä vain sitä kateellisena oloa. Kivoja kitumisia sinulle :)

    Missä ne naiset piileksii, kun ei yhtäkään oo näkyny. Luulis tuommosen lauman jo jossain näkyvän.

    1Äänestä

Cheese on yhtä hetero kuin siltsu oli aikoinaan :0)

1Äänestä
  • Tuhkaluukun ääntelyä.

    Äänestä

  • Kiva kun huomasit sinusta puhuttavan. No arvasin kyllä, että sä vastaat.

    1Äänestä

Eikö se nyt ole ihan hänen oma asiansa onko homo, hetero tai joku muu. Ei pitäisi kuulua kenellekään pätkän vertaa. Jos hän joskus haluaa julkistaa olevansa homo, hetero tai joku muu, niin mitä sitten. Ei pitäisi vuonna 2017 enää ketään liikuttaa.

1Äänestä
  • Se on kuule päivänpolttava kysymys HÖNÖLLE.

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lopetajopelleily kirjoitti:

Lapsellista venkoilua tuolla Cheekillä. Ja nykyaikana. Miksi se ei voi sanoa olevansa homo ?? Mitä järkeä tuossa nolossa piilottelussa on ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu