Haluaisin tietää, saako Tuulan Tarot-istunnoissa vastauksia selvärajaisiin kysymyksiin? Haluaisin tietää, voinko koskaan tavata yhden henkilön uudelleen ja missä. Puhelimessa suoritettavat tulkinnat eivät tunnu hyviltä, sähköpostista puhumattakaan.
Keitä muita näkijöitä/Tarot-tulkitsijoita, joilla on vastaanotto suosittelisitte? En ole vielä koskaan ollut yhteydessä kehenkään.
Ei trollivastauksia, kiitos.
Vastaako Tuula Huhtala selviin kysymyksiin?
21
6564
Vastaukset
- Tuttelit
Laita meilisi yhden hyvän tiedän.
- Anonyymi
laitatko tänne...minä olisin myös kiinnostunut.
- Totuus_2
Kyseinen ihminen, eli selvänäkijäksi itseään väittävä, ei todellakaan puhu koskaan mitenkään selvärajaisesti ja tarkasti. Puhuu ympäripyöreitä, nk. moni muukin alalla oleva.
- Sussex
Itse en kovin kyllä hänen kertomisiinsa luottaisi. Ei ainakaan missään tärkeissä asioissa.
- Woodhaund
Eikai kukaan vaan usko tähän huijariin?
- Merkille_pannen
Kyselee ensin asiakkaalta ovelasti taustatietoja, ja vastaa sitten ympäripyöreästi asiakkaalle eteensä asettelemiin kortteihin ja sovittelee vastauksensa sopivasti, niin ettei jää kiinni valheista.
Ja muuten ne kaikki tarotkortit tulevat aina täysin sattumanvaraisesti ihan kenen tahansa eteen.
Kokeilkaa vaikka itse! Tehkää se sama tarottien eteenne asetteleminen vaikka pari kolme kertaa se itse peräkkäin. Samat kortit eivät todellakaan tule joka kertaa peräkkäin. Tulkinta on tosiaankin vain pelkkä "tulkinta"! Ja erittäin kyseenalaista toimintaa. - sivustakatsoja
Olen joskus vuosia sitten saanut häneltä melko täsmällisen vastauksen, joka liittyi rahaan. Ihan sellaisenaan ei toteutunut, vahvasti hänen näkemäänsä suuntaan kyllä. Myöhemmin olen muutaman kerran saanut varsin ympäripyöreitä vastauksia ihmissuhdeasioihin.
- Eoode
Huijari se on.
- IsäMatteontutkimuksia
kyllä kyllä, vastaa suoraan
- Suoraan_joo_valehdellen
Toisinsanoen valehtelee suoraan ja onnistuneesti. Onkien ensin asiakkaalta kysymällä häneltä tarvittavat tiedot, ja sovittaen vastauksensa niin, että täydestä menee.
- Anonyymi
Itse kävin vajaat kolme vuotta sitten hänen kojussa Turun Keski-Aikaisten messujen yhteydessä. Ilmoitti, että
näkee noin kolme vuotta eteenpäin, ja kummasti ovat asiat menneet hänen ilmoittamalla tavalla. Itse kyllä suosittelen. "Vastaako Tuula Huhtala selviin kysymyksiin? "
Tietenkin vastaa ja vieläpä täysin virheettä.
Jos vastaus olikin väärä, niin johtuu siitä, että kysymys ei ollut selvä.Kova rahastaja hän on ja puhuu ihmisen pyörryksiin.Iloisuutensa ja sanavalmiutensa hämää vahvasti asiakkaan.
Hän ei anna täsmällisiä vastauksia mihinkään,vaan selittää kaikki ympäripyöreästi.
Olen käynyt vastaanotollaan,enkä enää koskaan ota häneen yhteyttä,koska puhui varaamastani ajasta itse vähintäänkin puolet!!! Ja minä maksoin,kalliiksi tuli.- Anonyymi
Täällä saman kokenut:(
Todella rahastettu ja tyhjä olo jäi hänen luonaan käynnistä.
- Anonyymi
Hän liehuu jokaisen julkkiksen perässä kuin perskärpänen ja tietty tuo erinomaisuuttaan esille. Ollut ennen tarjoilijana kapakassa .
- Anonyymi
Tämä " tvstäkin tuttu" on kyllä mairea ja rahanahne nainen. Kapakkatarjoilija, jolle tuli vähän " ammattitautia"
- Anonyymi
Täys puoskari on. Hymy lehden ennustuksista ei yksikään ,ole sinnepäinkään toteutunut. Käyttää hyväuskoisia hyväkseen..
- Anonyymi
En luota. Sain huonoa palvelua messuilla. Halusi minusta eroon.
- Anonyymi
Ootko joku vajaa?
- Anonyymi
Ishtar-Maria,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas puukotus yläristillä!
Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!631882Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin
Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka721298La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta
La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt12963- 98918
- 87812
- 78636
Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa
Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko49600- 38534
- 56507
Työttömät risusavottaan
Tuli tässä juhannusnuotiolla sellainen idea mieleen, että miksei työttömiä velvoiteta tekemään hanttihommia, kuten risus234446