Naisten draamahakuisuus vituttaa

Älä ole niin dramaattinen ja puhu paskaa kaveriesi kanssa, äläkä kuuntele mitään juoruja. Erityisesti ikäryhmässä 25-35v, sitten kai kasvavat aikuiseksi. En siedä minkäänlaista dramatiikkaa, olet ihan vapaa hankkimaan Etelä-Eurooppalaista kaltaistasi miesseuraa.
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Löytyy vanhemmissakin, ikävä kyllä :( Tilanne kärjistyy pitkässä juoksussa, kun asiat ei mene mieleiseen suuntaan, tunnetta ilmassa ja jutut heitetään övereiksi? Itsellä mennyt fiilikset aikoinaan 40 ikäiseen naiseen.

Äänestä

Miehissäkin löytyy tommosia ihan yhtä lailla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aikuiseksijo kirjoitti:

Älä ole niin dramaattinen ja puhu paskaa kaveriesi kanssa, äläkä kuuntele mitään juoruja. Erityisesti ikäryhmässä 25-35v, sitten kai kasvavat aikuiseksi. En siedä minkäänlaista dramatiikkaa, olet ihan vapaa hankkimaan Etelä-Eurooppalaista kaltaistasi miesseuraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu