Yksi unelmistani sinusta mies:

Ajattelen-Sinua

Istumme autossa matkalla jonnekkin, ei päämäärää muuta kuin että saamme olla kahden.
Juttelemme, tutustumme, huomaamme nauravamme samoille asioille. Meillä on lämmin, ja rento tunnelma. Välillä kun jäämme katsomaan toisiamme pidemmäksi aikaa, tunnelma tiivistyy ja sydämemme alkaa lyödä kiivaammin.
Kumpikin tietää, yksi hipaisu, yksi kosketus ja se on menoa.
Vielä saamme pidettyä itsemme istuimillamme, ja jutustelumme jatkuu.
Haluat kertoa, milloin, missä ja miten huomasit minut ja sen millaisen vaikutuksen sinuun tein. En voi kuin myötäillä, itsellä samat tuntemukset tuolloin kun ekaa kertaa olimme kahden.
Päätät parkkeerata auton levähdyspaikalle tien varteen, auto jää villintyneiden ruusupensaiden taakse siten ettei se näy suoraan päätielle.
Tulee hiljaista, kuulen oman vereni kohinan korvissani, ja tuntuu että pyörryn siihen jännitykseen ja odotukseen.....
Yhtäkkiä nojaudut minuun päin, otat pääni suurien, lämpimien, hellien kämmeniesi väliin, katsot syvälle silmiini. Painat hellän suudelman huulilleni, suukotat poskipäitäni ja sivelet peukalolla kasvojani kuin piirtäen niiden ääriviivat.
Huokaan onnesta, painaudun sinuun tiiviimmin kiinni, sinä lasket penkkisi selkänojan alas ja vedät minut päällesi hajareisin. Meitä ei pidättele enää mitkään esteet, jotka ajatuksemme oli kenties meille asettanut. Olemme vain me kaksi toisiimme palavasti rakastunutta ja toisiamme palavasti haluavaa ihmistä, siinä antautuen ja nauttien. Kylmä maailma jää jonnekkin kauas rakkauden täyttymyksen ajaksi.

9

613

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Näinminäkin

      Vau! Olipa sulonen tarina. Voisi tapahtua oikeastikin.

    • neuvokasta

      Aloittaja voisi harkita alkaa lähetellä tarinoitaan jollekin aikakauslehdelle! Osoittaa kirjallisia lahjoja.

    • Syyslaulut

      Oli kaunista.

    • akattykkää

      Jassoo, että sellasta regina-tasoa sitten..

    • Sittesitäsittetota

      Huokaus, missä tunne?

      • Mies_rakastunut

        Mikä ihanainen nainen olet!
        Olisitpa minun hän, voin aina kuvitella tietenkin. Mutta jotenkin noin se voisi mennä, nappaisin sinut kyytiini ja tarinasi jatkuisi siitä sanatarkalleen. Olemme molemmat tunteikkaita, intohimoisia ja hetkeen tarttuvia ihmisiä, näin sen myös sinusta.
        Miten mielelläni sinut kaunokainen puristaisin rintaani vasten, suutelisin intohimoisesti ja veisin kanssani nautinnon satamaan. Rukoilen, että tämä haaveemme toteutuu.
        Sen tiedän, että tapaamisestamme alkaisi jotain kaunista, pysyvämpää. Haittaisiko se sinua aloittaja?

        Ps. Älä välitä ilkeämielisten naisten vastauksista. :)


    • Mies_rakastunut

      Mikä ihana nainen olet!
      Olisitpa minun hän, aina voin kuvitella tietenkin. Mutta jotenkin noin se menisi, nappaisin sinut kyytiini ja tarinasi jatkuisi siitä sanatarkalleen.
      Olemme molemmat tunteikkaita, intohimoisia ja hetkeen tarttuvia, näin sen sinustakin. Miten mielelläni puristaisin sinut rintaani vasten ja suutelisin intohimoisesti, kauan kaipaamaani.
      Rukoilen että haaveemme toteutuu.
      Sen tiedän että siitä alkaisi kaunis pysyvämpi aika meidän elämässä, haittaisiko se aloittaja?

    • Autossasealkoi

      Näin se meilläkin tapahtui kun tapasin rakkaani. Joka johti upeaan elämään. Muistan ikuisesti sen yön autossa rakkaani kanssa. Eikä siinä ollut mitään väärää. Molemmat sinkkuja ja vapaita. Elämämme ensimmäinen yhteinen yö. Ihanasti tulvi mieleen kun luin kertomuksesi. Kiitos kauniista kertomuksesta ja annoit muistelu hetken ja lämpöisen tunteen rinnassa. Kun tuo muori tulee kotiin pitääpä kokeilla jälleen jos sekin muistaa kyseisen yön. Muistan itsekin kun veri kohisi korvissa kuten kuvaat. Kaunista kerrontaa etkö ole tuota vielä kokenut? Voin suositella kyllä koska meillä jo vuosia aikaa tuosta mutta sen muistaa kyllä.

    • Missähän olisi tuollainen halukas, nätti ,ja ehkä kokoa 38-44 l-xl ja oikeista kohdista pyöreä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      232
      4421
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      74
      2862
    3. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2403
    4. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      43
      1687
    5. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      78
      1379
    6. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      69
      1080
    7. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      137
      919
    8. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      64
      860
    9. Sellainen tunne sydämessä

      Että nainen olet kaivannut minua. Tai sanonko että oikeastaan koet sitä samaa nostalgiaa, kaipuuta ja mukavia muistoja,
      Ikävä
      86
      854
    10. Annan meille mahdollisuuden

      Olen avoimin mielin ja katson miten asiat etenevät. Mutta tällä kertaa sun on tehtävä eka siirto.Sen jälkeen olen täysil
      Ikävä
      53
      832
    Aihe