Haluaisitko

Mennä kaivattusi kanssa saunomaan vai
19646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Muuten kyllä, mutta en voi saunoa sairauteni takia.

Äänestä
  • naisten ryhmään

    Äänestä

Vai?

saunan taakse?...

Äänestä

naisten ryhmässänaisten kaa aah'

Äänestä

naisten kaa nam!

Äänestä

Saunomisessahan on kolme sääntöä mitä ei saa rikkoa:
1 saunassa ei kuseskella
2 saunassa ei piereskellä
3 saunassa ei paneskella

Noita noudattaen vaikka heti ;).

Äänestä
  • Minä siis käyn saunakumppaniksi. Yleensä ainoastaan pask**nan lauteille.

    Äänestä

Vasta useampien treffien jälkeen.... Jos sittenkään.....

Äänestä

Jos tunnetaan hyvin ...sitten..🤗

Äänestä

Jos voisin olla varma ettei hän ole kukaan palstan hullu tai kaipaa elluhallouybbia, M, S, T, J-Naisia täällä vuoroin ja näin ollen todista että hänellä ei aitoa tunne-elämää edes ole ja kykyä aitoon rakkauteen.

Äänestä

En tällä kropalla. Vaatteet päällä näytän paljon paremmalta.

Äänestä

Vesi hyväilee meitä halatessa ;)

Äänestä

Se on ihan sama, en mikään Arnold ole enkä Brad Pitt. Mutta jos ei kestä kattoa lihavaa treenaamatonta vartaloa niin lähtemään pois saunasta. En häpeile omaa pientä mulkkua tai vartaloa. Itsearvostus kunniaan !

Äänestä

En, olen sinut itseni kanssa. Voisin ujostella enemmän kohtaamista vaatteet päällä. Saunassa kaikki on mutkatonta, olisi puhdistava kokemus oikeastaan ;)

Äänestä

Pistäkää sadepuku päälle ja sitten löylyyn ei tuu tauteja

Äänestä

Vähän voisin ujostella aluksi. Hän mies on niin seksikäs vaatteetkin päällä ja mitä sitten kun ne otetaan pois.... Varmaan ujosti vilkuilisin ja sitten yrittäisin koota itseni ja esittää normaalia. Hänellä miehellä on varmasti hyvä kroppa ja miehekäs on muutenkin.....

Äänestä

Tottakai menisin jos hän pyytää..

Äänestä

Haluaisin mennä kaivattuni kanssa saunomaan. Olen vain valitettavasti varattu. Mutta ensivuonna minä lupaan tulla pesemään sinun selän. Sen minä lupaan!

Äänestä

Joo haluisin😈

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ujostelisitko kirjoitti:

Mennä kaivattusi kanssa saunomaan vai

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu