Nuoret kollit Pattayalla

Kohta alkaa vuoden kohokohta, kun kollit saapuu taas Pattayalle bilettämään.
Baarit täynnä kiinteillä pakaroilla ja täyteläisellä etumuksen pullotuksella varustettuja kolleja .
Kyllä siinä vanhankin sedän silmä lepää 😍
8146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Karvainen bear szavosta tulee jouluksi Patilaan.
Tavataanko kaiken kivan merkeissä?

Äänestä
  • Onko Maikka jo varattu.

    Äänestä

  • fgtdfbdzfb kirjoitti:

    Onko Maikka jo varattu.

    Sielläkö äijät kokoontuu?

    Äänestä

40 vuotiailla pillumiljonääreillä alkaa taas sesonki.
Laskelmat tehty ja oikeaksi todistettu, valokuvat otettu.

Äänestä
  • Lerpat isänpäivänvietossa, koska lerpalla ei isäksi pääse, niin täällä sujuu isänpäivä...

    Äänestä

  • Pohjoisen onnellinen aviomies, jonka vaimo ei ole HÄNEN TIETÄÄKSEEN HUORA. On tärkeää ja salaista työtä netissä tekevä poika, joka on tyytyväinen vaimonsa palkkatasoon ja omaan elämäänsä?? Huolimatta siitä hän Kaappailee postaajien nimimerkkejä matkailufoorumeilla.?

    Onnellisuuden aiheet on niin erilaisia "ERILAISILLA IHMISILLÄ" Ei niihin vaan ole jotain samaa kaavaa. HaH HaH Mikä Pelle.

    Äänestä

Lerppa hei.. väitit taannoin ettei tuo plagioitu nimimerkki ole sinun tekemäsi, kun tarjosin sinulle 100 000 bahtia jos tulet moikkaamaan. Et tullut, mutta nimimerkkiplagiaatti on sinun.

Sinusta tuo homohuumori on hauskaa? On se minustakin, mutta ei toisten nimimerkeillä, transupelle. Homot ymmärtää homohuumoria, mutta sinä olet ymmärtänyt sen ihan väärin.

Chiang Maissa huomasin pari hauskaa jutskaa. Bear hug gay- baarin eli Karhunhalibaarin ja Chiang Main psykiatrisen sairaalan. Jos oikeasti asuisit Chiang Maissa, niin ne molemmat olisi sinulle tuttuja paikkoja. Nyt vain runkkaat laitoksessa ikivanha V8-Magazine kourassa ja haaveilet mopoista ja tropiikista. Niin ja miesten vatsoista ja eritteistä.

Äänestä

Tammikuussa 2 viikoksi Majatalolle.
Yläkerran sauna on kuulemma käymisen arvoinen paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vuodesta2O1O kirjoitti:

Kohta alkaa vuoden kohokohta, kun kollit saapuu taas Pattayalle bilettämään.
Baarit täynnä kiinteillä pakaroilla ja täyteläisellä etumuksen pullotuksella varustettuja kolleja .
Kyllä siinä vanhankin sedän silmä lepää 😍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu