Eroaikeita

Miten tulitte eropäätökseen?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vieraantuminen ja toisen unohtaminen sai aikaan eropäätöksen, kunnes aloimme panostaa yhteiseen aikaan.

Äänestä
  • Vieraantuminen, toisen unohtaminen- ja eläminen parisuhdetta
    omien vanhempiensa kanssa sai aikaan eropäätöksen, kunnes
    aloittivat panostamaan "viranomais-" menettelyssä yhteisten
    lasten vieraannuttamiseen- ja vainoamiseen- yhteiseen aikaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AinoAmelia kirjoitti:

Miten tulitte eropäätökseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu