Homoilun hinta Pattayalla?

Onko homoilla kovemmat hinnat, kuin naisilla?
Onko kumia pakko käyttää?
6163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No niin tulihan se tämäkin.

Nääs taas vakiintuneen perskärpänen päätyi olemaan aloittaja omasta mielestään fiksulla tavalla.

Äänestä

Kakkosesta joutuu aina maksamaan Patilassa enempi.
Viime talvena shortti oli noin 3200b halvimmillaan ja kumia oli käytettävä aina

Äänestä

Kyllä paljaalla saa työstää, jos vaan iskee riittävästi baateroita kouraan.

Äänestä

Ikinä en oo pattayalla kumia käyttäny.
Alta 4000 aina short hinta.

Äänestä

Älä maksa...minulta lohkeaa ilmaiseksi 😍

Äänestä
  • Aika paikka ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Numball33 kirjoitti:

Onko homoilla kovemmat hinnat, kuin naisilla?
Onko kumia pakko käyttää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu