sua koko ajan. Yksinäistä.
Ihana M kaipaan
SulleihanarakasM
8463
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ihanalle naiselle tämä
Mulla ei ole enää mitään yhteistä mun vaimon kanssa. Yksinäinen voi olla myös parisuhteessa. Ollaan ajauduttu erilleen. Vaimo ei käy töissä, vaan kirjoittelee päiväkaudet provoja vauva palstalle. Olen ajatellut avioeroa, mutta vaimo ei halua lähteä suhteesta. Yksinäisyys ja tämä tilanne kuormittaa minun hermojani ja nukun huonosti. Myöskin olutta menee iltaisin.
Miksi kirjoitat asioistasi toisten viestiketjuihin?
Samaa mietin miten ollaan yksinäinen avioliitossa? Ihme homma? Etkö pääse eroon vaimosta? No ei ihme että yksin olet kun tuollaista kerrot täällä. Eikä tietenkään vaimosi edes aavista ongelmaa? Ja kaipaat jotain m naista? Ikävä juttu kyllä. No kuule jos nyt kerrot vaikka sille vaimollesi että eron haluat voisit kertoa syyksi vaikka tuon yksinäisyyden. Ja toivot vaimon lähtevän. Sillähän siitä pääsee. Toki on ikävää jos sulla salasuhde ollut tuon m kanssa niin ei se ero sievä ole. Pidä huoli ettei kukaan saa tietää. Ethän muutoin olisi edes kommentoinut asiaa jos et kaipaisi tuota m naista? Älä ole säälittävä ukkomies joka näin alas menee omassa aviossaan. Koska tuskin se sun vaimos edes tietää eron halusta? Se mikä tässä ihmetyttää on se miksi vaimon pitää lähteä etkö sinä lähteä? Mikä on se syy ettet voi lähteä. Näitähän miettii varmaan kaikki salaiset ymmärtäjät miksei se eroa? Ja täytyy sanoa kyllä ettei oikein uskottavaa ole se ettei vaimo suostu lähtemään. No mahtaa se tuo m miettiä samaa.
Käy lukemassa, joten ihan sama mitä kirjoittelee tai miten kirjoittelee!
Jos minä olen se m syypää niin pyydän että älä täällä itke. Tee jotain siellä missä nyt oot.
Kyllä se elämä järjestyy ja jos oikeasti haluat jotain voi se olla että se vielä tapahtuu :)
Usko siihen, niin minäkin teen.
Tällähetkellä ei jaksa kovin optimistinen olla. Toivon tietenkin,että joskus vielä. Mangeetitkin ottavat etäisyyttä, ja lopulta yhdistyvät lujasti.
Niin mäkin sua...L