On niin uskomaton uutinen, että oli pakko kertoa tämä teillekin.
Jassu keitti Markulle kahvia
Wopooootiwoo
13392
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tähän aikaan illasta? Todella huonoa tekee yöunille.
Päiväkahvit.
Onko varma tieto? Et kai vaan tahallasi ole antamassa Jassusta kofeiiniaddiktin kuvaa?
Onko varma et päiväkahviseurana oli kiinteistöjamppa? Jassuhan ei järin uskollista sorttia ole...Jospa se nautti päiväkahvihetken uuden aussin kanssa? Kohta Australian aurinkoon kirotusta pimeydestä, lumesta ja pakkasesta? Olishan se taas #niin#muah#mun#elämää#mun#tyyliin# ja woohoo!
Teidän palstalaisten kannattaisi hakeutua näytelmäkirjoilijoiksi. Päiväkahveistakin saadaan repäistyä sellaiset draamat että vittu hei!
Elä veä herneitä nokkaas kuitenkaa....
Ei tässä mitään herneitä nokkaan vedetty oo. Vielä vähemmän kiinnostaa nokkaa työntää muiden asioihin. Kai tällä joku palstalla joku terapia-arvo on kovin uteliaille. Luovuus voitaisiin kyllä hyödyntää hyödyllisempiinkin asioihin.
Ja halituli vei, täällä maailman markkinoil ! Siin olis järkee.
Tuon lisäksi voisivat tutkia sitä Testerin instaa...Voi niitä Italian maisemia :DDDD
No mitä sää sit teet ?? # kuhan kysyn #
KUka on Markku?
Eiköhän siltä senkin niminen eksä löydy.
Eikös Markku ole heltta Akin poikaystävä...