Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

lue tää Miss Hot

Tässä ois toive tai oikeestaan toiveita.
1. sellanen stoori missä talon isäntä panee piikaa
2. on taas sellanen missä nuori tyttö siepataan kadulta ja viedään johonkin seksi-luolaan
pliis kirjota edes toisesta
1849
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pyysin samaa aihetta kuin sinä ja Miss Hott valitsi sen kirjoitettavaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä vaan kirjoitti:

Tässä ois toive tai oikeestaan toiveita.
1. sellanen stoori missä talon isäntä panee piikaa
2. on taas sellanen missä nuori tyttö siepataan kadulta ja viedään johonkin seksi-luolaan
pliis kirjota edes toisesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu