Onko missään muualla matkaavilla suomalaisilla miehillä noin paljoa laardia päällä?
Tallinnassakaan ei käy noin läskit ukot.
Tallinnassakaan ei käy noin läskit ukot.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Alanyassa on väh. tuhatkertainen määrä läskejä suomiakkoja kuin Pattayalla suomiukkoja yhteensä.
Laardiukot lyllertää rivissä Pattayan rannassa.
Eli ilmeisesti olet itsekkin (nimimerkistä päätellen) Suomalainen mies ja olettavasti sitten myös aktiivinen Pattayan matkaaja, kun tiedät noin hyvin minkälaisia miehiä Pattayalla käy (muutenhaan ei ole mahdollista tietää asiaa noin hyvin)
Onko oma ruumiinrakenteesi sitten minkälainen?
Pattayalla käy kaikenlaista ja näköistä ja kokoista. Paljon myös asuu Pattayalla.
Miksi kirjoitat jos et tiennyt tätä ?
Tiedän kyllä, nimenomaan aivan noin kuten sanoitkin, Pattayalla käy väkeä laidasta laitaa, kaiken ikäisiä, ja kokoisia ihmisiä eripuolilta maailmaa. Aloittaja nyt vain vaikuttaa olevan hieman toista mieltä asiasta, Aloittajan mielestä Pattayalla käy nimenomaan huomattavan ylipainoista (suomalaista) matkailijaa.
Minusta reilu ylipaino tekee miehestä seksikkäämmän 😍
Ja ite oot sellanen 160 kg äijä ?
Kattelin videoita suomikuppiloiden joulujuhlista.
Ei näkynyt kuin muutama läski.
Onno näillä joku oma salakapakka vai ovatko vain puffetissa ja hotellilla.
Ps. Läski on kaunista.
läskit oli jo sammuneet
Mä pääsin ylimääräsestä läskistä kertalaakista kun nakkasin suomiakan pihalle ja kekityin vain solakoihin thaityttöihin. Kyllä läskin naama venähti kun avioehdon vuoksi lähti yhtä perseaukisena kun oli tullutkin.
oikeassa elämässä lähdit Pattayalle sossun rahoilla ja sillä välin suomilehmä lemppasi sinut ulos. sosiaaliasunnostaan.
Mikäli tuo saa surkean elämäsi hiekkaharjun slummissa tuntumaan paremmalta, voit olla tuossa uskossa vaikka mailman tappiin, joka kohdallesi tulee heti kun sosiaalitukesi lakkautetaan.
Keksi omiasi jos kykenet matkimatta kun olet niin ylitsepursuavan iloinen.
Mailman tappi on sun napas.
Viipurissa käy ,myös paljon läskejä. Voi olla samat läskit mitä Pattayallakin lyllertää
90-luvulla, ennen Putinia, jolloin Venäjällä oli vapaampaa, Viipurissa asui kesät runsaasti suomalaisia, jotka asuivat talvet Pattiksella. Eipä siitä miehen elämä voi juuri paremmaksi tulla.