Laitoin rintsikat päälle ja sen jälkeen sukkanauhaliivit,kulli seisoi jo ihan sinisenä kiimasta.Aloin sitten laittamaan mustia nylon sukkia jalkaan ja toista sukkaa laittaessani alkoi kullini yhtä äkkiä pumppaamaan spermaa käsin koskematta.
Ihanat orkut
25
1155
Vastaukset
- korkkarikalle
kyllä ja kun vielä siihen korkkarit niin wot...
- vatkai
Just,olisipa ollut näkemässä!
Ihana kiltävä liivesetti yllä, rinta- ja sukkanauhaliivit, sukat. Liivit puristaa kivasti ja tekorintoja kiimaista puristella. Voisipa tehdä tätä seurassa ja voisin antaa laueta päälleni.
- varusmiesss
Ootko jo pukeutunut noin kiihott
- Rintsikka66
Minäkin pidän rintsikoita ja sukkahousuja päällä. Mahtavat orkut tulee.
- setäpano
Kyllä mies on kiihottava naisten alusasuissa. Tukevat lantioliivit haaraluukulla ja leveillä sukkanauhoilla tietysti sukat ja tukevat rintaliivit joissa tekotissit kourittavina.
Tuollaisen selkään kun pääsisi nousemaan, nytkin kyrpä seisoo vahvasti pelkästä ajatuksesta. - rkjkvt
Upouudet korkosaappaat jalassa, lyhyenlyhyt farkkuhame päälle ja jalassa vielä vihreät sukkahousut. Mahtava seisokki päällä ja ihan kohta tulee myös mahtava orgasmi.
- varusmiesss
Jokos lentää
- rkjkvt
Lensi hyvin juu. Upea orkku. Ja kohta tulee uusi orgasmi. Jalassa samat mokkasaappaat. Sukkahousut vaihdoin mustiin pitsisiin ja hameen lyhyeksi vekkihameeksi. Tässä asussa ei tartte kauaa peilin edessä runkata kun laukean ihanaan tyttöilyorgasmiin.
- korkkarikalle
Millaset ne sun mokkasaappaat?
Mä kävin just ulkona vähän kävelemäss korkonilkkureiss ;). Mulla oli mustat sukkikset leggarit ja pitkä tekonahkatakki. Vähä runkkasin takin alla..ny kova seisokki päällä ja nilkkurit vielä jalass. sukkikset ja leggarit polviss...kohta lentää ! - rkjkvt
korkkarikalle kirjoitti:
Millaset ne sun mokkasaappaat?
Mä kävin just ulkona vähän kävelemäss korkonilkkureiss ;). Mulla oli mustat sukkikset leggarit ja pitkä tekonahkatakki. Vähä runkkasin takin alla..ny kova seisokki päällä ja nilkkurit vielä jalass. sukkikset ja leggarit polviss...kohta lentää !Nämä on mustat mokkasaappaat. Aika lyhyt piikkikorko ja terävä kärki. Kaduillakin näkee monesti, tosiaan naiselliset. Varren sisään mahtuu hyvin paksutkin sukkahousut tai jeggingsien lahkeet. Mutta parhaimmillaan sukkahousujen ja lyhyen hameen kanssa. Kiihottava olo nytkin kun on seurana tummanruskeat sukkahousut ja vekkihame.
- korkkarikalle
Mä tykkään kanssa piikkikoroista ,kaiken mittasista ;). Olis kiva nähdä vaikka kuva niistä;)... Onks ne ollu sulla jo tänäänkin jalassa?
- rkjkvt
korkkarikalle kirjoitti:
Mä tykkään kanssa piikkikoroista ,kaiken mittasista ;). Olis kiva nähdä vaikka kuva niistä;)... Onks ne ollu sulla jo tänäänkin jalassa?
Oli eilenkin ja tänäänkin on ollut. Nyt vaihdoin ballerinoihin ja jalassa mustat!! balettisukkahousut, ihan alan nettikaupasta hommatut. Ja vekkihame tietysti. Balettisukkahousuissa on joku oma ylimääräinen viehätyksensä. Ja älyttömän kiihottavaa runkata tällaiset jalassa.
- korkkarikalle
On varmaan tosi kiimaisen näköistä ;) ! Mulla piikkikorkoavokkaat stay uppien kanssa nyt...ja kovana..runkkaan pian spermat !!
- varusmiesss
Pelii tais mennä rasvat
- sukkista
Onks aamutiukat
- shemalesimo
Laittaka joku edes pari kuvaa!
- Juki48t
Nyt laitoin päälle mustat steyup sukat sukkanauhat pitsi pikkarit ja rintsikat kulli seisoo pikkarissa mahtava runkata kohta spermat lentää
- varusmiesss
Mihi lentää
- Shavedballs
Onko varusmies iltapuuhissa?
- varusmiesss
Mitäs sä siell'ä puuhailet
- shavedballs
on taas aika omalle kivalle
- varusmiesss
Nyt ei ehdi mut palaillaan maanant
- transtäti
liivit päälle ja leikarin mastolle,suuhun panijaa?
Ihanaa, itsellä aina liivit ja liivisukat, vekkihame ja nilkkaremmikorkkarit, kyllä kulli seisoo ja sperma lentää,uuhh...
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2958405Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1944587Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy302827Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1932575Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171142184- 511716
- 581668
Maailman laiskin eläin: persu
Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s421628- 1701324
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3441320