Missäs on Pattayapoissien naiset?

Pattayalla Pattayapoisseilla naisia riittää aina siihen pisteeseen kun lompakossa voimapaperia riittää. Yleensä ei kauaa.

Mutta missä on ilman rahaa hankitut Pattayapoissien naiset? Vastaus: ei niitä oleeikä tule.
13180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kielimuuri kielimuuri........

Eihän parisuhdetta voi olla jos ei ole opiskellut Thainkieltä sille tasolle, että tämä on pääkommunikointikieli.

Se että molemmat puhuu englantia ei ole sallittua.

Äänestä

Eihän vuokratut mitään englantia puhu, vain ne jotka ovat paratiisissa olleet vuosia... hekin välttävästi.

Äänestä

Tutkittu juttu että syrjäytyneillä miehillä eli peräkammarinpojilla ei ole naissuhteita koska naiset ei halua luusereita. Ihan selkeä ajatusmalli.

Äänestä

Persläpilerppa vauhdissa jälleen, onkopoikana kyselee naisista, koska ei itse niitä saa.

Äänestä

Milloin tarralenkkarimiehillä on naisia ollut????

Äänestä

Jos mietitään millainen on Pattayapoi.

Pälvikalju, perseaukinen, arka, hygieniasta ei tietoakaan, ei töitä, aitin peräkammarissa asuva, sairaallinen ylipaino ja iso paskamaha, niin kuka nainen sellaista edes ottaisi?? Tässä maailmassa luuseriukko ei kunnollista naista vaan saa.

Äänestä

Milloin kävit asian viimeksi tarkistamassa paikan päällä? Vai onko kyse taas sinun paranormaaleista kyvyistä aistia, haistaa, maistaa, nähdä, kuulla ja tuntea 9000 kilometrin päästä ja vieläpä ihan mutu-tuntumalla?
Jenkeissä on skeptikkojen järjestö luvannut miljoona euroa sille, joka todistaa hänellä olevan paranormaali kyky. Ei muuta kuin marssit sinne ja esittelet taitosi. Sillä rahalla voit sitten tulla Pattayalle stalkkaamaan ihmisiä. Ei tuossa etästalkkauksessa ole oikein päätä eikä häntää.

Äänestä
  • Itsehän et pääse minnekään kun kelarahat menee kaikki kaljaan mutta katsopa niitä peräkammarinpoikia kylältäsi jotka käyvät Pattayalla että miten adoniksia ovatkaan ja miten monta naista sellainen luuseri saa ilman rahaa.

    Äänestä

Oma äiti taitaa olla ainoa naissuhde joka ei perustu rahaan PattayaBoysseilla

Äänestä

Hikinen paskallehaiseva pälvikalju suomiukko tarralenkkarit jalassa. Hyvä jos sellainen rahalla saa.

Äänestä

Miten huonosti tänne kirjoittelevilla oikein menee.

Äänestä
  • 90.000 lomarahat.
    Iso Päällikkö lähettää 50.000 6-7 kertaa vuodessa.
    Parhaalla rahaa ostaa kenet haluaa.

    Äänestä

  • Paa CM:n onnellinen hammaslääkärin aviomies kopioiden ja paa joku naseva lisäys ja pienen apinan kuva? Mutta muista vaalia myös sitä liittoasi. Ikävää, että joku joutuu elämään unelmaansa pelkästään netissä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Lator kirjoitti:

Pattayalla Pattayapoisseilla naisia riittää aina siihen pisteeseen kun lompakossa voimapaperia riittää. Yleensä ei kauaa.

Mutta missä on ilman rahaa hankitut Pattayapoissien naiset? Vastaus: ei niitä oleeikä tule.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu