Centroasunnot Fuengirolassa

Onko kokemksia?
9483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Hyvä ja halpa

Äänestä

Kiitos.

Äänestä
  • Lue myös muita kommentteja!

    Äänestä

  • Kunhan niitä ilmaantuu :) Luen mielelläni.

    Äänestä

  • Kämppääkatseleva kirjoitti:

    Kunhan niitä ilmaantuu :) Luen mielelläni.

    Googleta firma ja omistaja

    Äänestä

Kaikki Centrossa tapahtuva on enemman tai vahemman epailyttavaa tai perati laitonta.

Äänestä
  • Juu, olen heidän sivuillaan vieraillut, katsellut,. Ihan vaan henk.koht.kokemuksia täällä kyselen, siis oikeita sellaisia. Tuo on aika voimakkaasti sanottu tuo tilintarkastajan "lausunto", varmaan on todisteita.
    Mutta kiitos noistakin.

    Äänestä

Pirskatti minulla mitään rahaa ole edes ruokaan saati kämppään. Harjateltta ja sitäkin voin käyttää kesällä. Haaveilen joskus että pääsisi espanjaan.

Äänestä

Välittäjä on helppo löytää jostain lähibaarista. Luottamusta herättävä kaveri.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kämppääkatseleva kirjoitti:

Onko kokemksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu