Voit täysin anonyymisti kertoo tässä, mikä meni pieleen
Ripittäytyminen auki tänään!
Erreystentunnustus
8460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No siis.. kaikki alkoi synkästä ja myrskyisestä kuumasta aamuyöstä kasikyt-luvun loppupuoliskolla
No ei.. ei oo mennyt vielä vikaan oikein mikään, sillä minusta silloin on asiat vikaan mennyt kun niitä ei voi enää korjata ja niin kauan kuin kaikki osapuolet elää niin monet ihmissuhteisiin liittyvät voi korjata. Sairaukset sitten onkin vähän vaikeampi juttu,
Mies ei osoittanut kiinnostustaan koska ei halunnut edes jutella. Asetin itselleni tietyn ajan jonka kuluessa odotin löytyykö juttelemiseen tarvetta hänen puoleltaan, mutta sitä ei löytynyt ja se siitä sitten. Enää en jaksa edes ajatella minkäänlaista suhdetta. En ole pitänyt koskaan siitä keskipisteenä olosta mihin minut ilman lupaa asettettiin.
No olen toiminut prostituoituna ja lisäksi nussinut ilman kumia narkkareiden kanssa. Olen tuurijuoppo. Olen koulukiusattu. Olen tyhmä ja epäpätevä. Haen itseäni jota ei siis ole. Nenässäni roikkuu iso avaruuslukki.
Ooh ☺️
Leikkasin kaipaamani miehen peniksen irti, hän suuttui :/// en tajua miksei vois antaa anteeks!
Eikai mikään varsinaisesti pieleen mennyt synnyin vain teidän pilkattavaksi.
pelasin sen yhden käden vähän huonosti mutta olin tilteissä
Ääniä pääni sisällä nykyisin. Ja ne sanoo että St oli eräs. Sääntöjä on rikottu PRKl :D Eikä Allah tykkää siitä ;)