NEM valinnat

No, mitäs mieltä näistä
12803
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Rajakylästä kun siirtyy Renshinkaniin niin heti kostoksi jää arvokisasta ulos

Äänestä
  • Tais olla rajakylälle enemmän helpotus kuin menetys.

    Äänestä

  • Koska nähdään ensimmäinen Rajakylän oma kasvatti arvokilpailuissa? Muista seuroista houkuteltuja ei lasketa.

    Äänestä

  • TÄMän on nyt taas kirjoittanut joku meilahden salin katkeroituneista pölkkypäistä

    Äänestä

  • Eikös Aarokin ole Meilahden salilta oppinsa saanut siihen saakka kunnes siellä hermot pettivät? Jos eräät potentiaalisimmista nuorista vaihtavat nyt Rajakylästä ulospäin niin kannattaisi tutkailla peiliä.

    Äänestä

Ketkä sitten valittiin, ja keitä ei valittu mutta olisi erityisesti pitänyt valita? Asiantuntijat vastatkaa

Äänestä

Siis miksi täällä nyt koristaan Aarosta? Hän täyttää 21 ennen noita kisoja. Ei häntä sinne laiteta.

Vahtoiko hän muka oikeasti sportskaratesta pois?

Äänestä
  • Meni samalla oven avauksella kun kataajat tuli valtaamaan seuran

    Äänestä

  • Onks tää nyt ihan faktaa. Viikko sitten edusti kyllä vielä sporttia. Menikö sillä sukset ristiin isänsä kanssa vai mikä?

    Äänestä

  • Paskapuhetta koko huhu, sanon minä. Ei moisessa olisi mitään logiikkaa. Heillä on siellä tiivis ja osaava valmennusporukka. Ei renshin-kanilla olisi Aarolle mitään annettavaa.

    Ihan turhia skismoja täällä nyt ollaan luomassa. Tehdään näin että vedätte vaikka nyrkkeilysäkkiä turpaan tai pullon finlandiaa ensi kerralla kun on jostain paha mieli, älkääkä tulko tänne kirjoittelemaan potaskaa. Toki ihmisillä on sananvapaus, mutta pitää muistaa myös vastuu. Täällä muhivalla sonnalla voi oikeasti olla tarpeeton vaikutus satunnaisen lukijan asenteisiin ja ajatuksiin.

    Äänestä

Ihan hyvät valinnat. Ei se Aaro olis enää tuonne päässyt vaikka olisi ikä riittänyt. Oikea mies menee nyt.

Ei noista kapinaa saa kyllä aikaseksi.

Äänestä
  • Aaro aaro aaro blaa blaa blaa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kysys kirjoitti:

No, mitäs mieltä näistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu