Mikä porukka Toholammilla resuaa, sotkee ja särkee paikkoja? Murtaudutaan, särjetään ikkunoita, rikotaan kalustoa ja aiheutetun vesivahinkoja, eikö nyt saatana tuollaisille paskakasolle saada kuria kunnon sakinhivutuksella!
Toholammin tuholaiset
Eitaasmitäänrotia
4
349
Vastaukset
- sirkkuvain
16-17 v. ja aivan paikkakuntalaisia.
- Mhu
Ja taas todennäköisesti samat sankarit vauhdissa, kun nuorisotilaan murtauduttu, varastettu tavaraa ja sotkettu paikkoja.
- Ölk
Vaikka tyypit on huostaanotettu ja sijoitettu koulukoteihin, on heitä päästetty lomille kotiin Toholammille. Eivät osaa olla poissa tyhmyyksistä, aina jotain tapahtuu. Ei tarvitse päästää enää käymään.
- Ohiajanut
Ei liity asiaan, mutta Toholampiin. Mikähän sai 30v naisen hukuttautumaan eilen, meijerin kohdalla jokeen? Menin ohi, kun hälytysajoneuvoja näin parveilevan siellä. Surullinen tapaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1224815Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1854508Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1171942- 4031711
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331472Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann71249Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3751209- 751135
- 741055
- 921008