Voiko joku näkijä katsoa

Tarvitsenapua_

Olen niin epätoivoinen rakkauselämäni suhteen, että en usko voivani löytää ketään vierelleni. Kuka minua voisi rakastaa ja pitää omanaan? Olen hyvin vaikea luonne ja miehet eivät usein jaksa tällaista vaikealuontoista naista. Milloin siis tulen kohtaamaan rakkauden? Voiko joku ennustaa tai nähdä sen minulle, koska olen menettämässä toivoani.

6

279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ragnimalmen

      Sinussa ei ole mitään vikaa, päinvastoin olet parhaimmillasi hyvin lämmin, seurallinen, auttavainen ja erittäin viehättävä persoona. Lakkaa olemasta niin ankara itsellesi ja opettele lempeyttä itseäsi kohtaan , et ole vain kohdannut sinulle sopivaa persoonaa tähän mennessä, ei ole sinun syysi.
      Sopiva ihminen nostaa esiin sinussa juuri parhaat puolesi ja sellaisen ( älykäs ja rauhallinen pitkä hoikka mies) kohtaat jo ensi vuoden puolella ja se on menoa molemmille koska sovitte sopuisasti yhteen.
      Eli hyvää tulevaa vuotta 2018 ja laita itsesi iskuun tulevaa varten ja heti lakkaat nyt möksöttömästä, tämä selvä.

      • Tarvitsenapua_

        Kiitos vastauksesta. Milloin kohtaan hänet tarkalleen ensi vuoden puolella? Tuntuu niin kaukaiselta, että voin joskus löytää sopivan ihmisen lähelleni.


      • miksimikääneiriitä
        Tarvitsenapua_ kirjoitti:

        Kiitos vastauksesta. Milloin kohtaan hänet tarkalleen ensi vuoden puolella? Tuntuu niin kaukaiselta, että voin joskus löytää sopivan ihmisen lähelleni.

        Tarkalleen ? Ei kai ennustuspalstalla anneta päivämääriä ja kellonaikoja.
        Jotain kohtuutta nyt tähän viiihdepalstaan.
        Miksi kaikki pitää nykyihmisille kantaa valmiiksi eteen, pitää opetella itsekin ajattelemaan ja yrittämään.


      • Ragnimalmsten
        miksimikääneiriitä kirjoitti:

        Tarkalleen ? Ei kai ennustuspalstalla anneta päivämääriä ja kellonaikoja.
        Jotain kohtuutta nyt tähän viiihdepalstaan.
        Miksi kaikki pitää nykyihmisille kantaa valmiiksi eteen, pitää opetella itsekin ajattelemaan ja yrittämään.

        Mitä se sulle kuuluu? Opettele itse olemaan puuttumatta asioihin jotka eivät sinulle kuulu. Älä tule notkumaan palstalle jos et kestä viihdepalstan kirjotuksia. Tällä sivulla esitetty pyyntö ei koske sinua mitenkään, joten lopeta valitus.


      • tulivaanmieleen

        Ragni malmSten , siis ässällä on se yksi laulaja......eli älkää selkoittako asioita.


      • Rangimalmsten

        Siis Rangimalmen ja Rangimalmsten tartee kyllä s:n ja t:n. Rangi Malmsten oli eläessään laulaja, myöhemmin Karjalainen. Hän ei kumminkaan ole J Karjalaisen äiti niin kuin monet luulevat. Toi Rangimalmsten on nimimerkki.
        Selkoitan en sekoita.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      176
      10782
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      87
      10269
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      232
      5709
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      178
      4528
    5. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      171
      3015
    6. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      130
      3014
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      38
      1806
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      298
      1398
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      6
      1240
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1164
    Aihe