britney on vaan niin paras

ei sille mitää jos britney on muitten mieles huono!!! se on muitte mielipide!!! mää pidän britneys six kun sil on niin mahtavia kappaleita sil on hyvä ääni seksikäs
3181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

moi!! niinpä se on niin ihana se on niin kaunis ja seksikäs ja se osaa laulaa ja tanssii mut mä haluisin tavata sen viel joskus koska mä rakastan sit ja se on niin ihana

Äänestä

good ku oot samaa mieltä mun kaa se on kaunis ja hyvä ääni oon päässy laulaa cd levylle mulla on
vähä niinkun britneyllä mun ääni oon
ite 11 vuotta mun elämä on kivaa

Äänestä

moi no oot oikeessa mut en kyl oo mikään britney spears fani mut silti se osaa laulaa tosi hyvin et niinpä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


typy kirjoitti:

ei sille mitää jos britney on muitten mieles huono!!! se on muitte mielipide!!! mää pidän britneys six kun sil on niin mahtavia kappaleita sil on hyvä ääni seksikäs

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu