Persut saa jauhaa omaa jytkytappiasiaansa omalla palstallaan,
Jes, nyt on vihdoin oma palsta
12
187
Vastaukset
- Ex_persu_nyk_sininen
Mutta parasta entisessä puolueessa oli nimenomaan jytkytapit, niiden sovitusbileet ja miestensauna, jossa liukuvoiteet välillä loppuivat kesken. Niitä kaipaan perussuomalaisten toiminnasta.
- sinihomepallijuusto
Siniset mitään liukuvoiteita kaipaa ... stana! Kuivana vaan veristä suolta jyskyttäen .. prkklllee!!
- Halla.käy.punikista
Niin..
Persujen puheenjohtaja sivari ja nössönnäköinen kaupunkilaispoika.
Jos tuolla johdolla tulosta tulee, niin ei kaksisia silloin ole äänestäjätkään.
Sivari ei kyllä sovi lainkaan persujen puheenjohtajaksi, itseppä olette
johtonne valinneet. Näkisi kyllä vähän vastakohtaa vasureihin ja punikkeihin yleensä.- Kaks_kakkaa
No eipä ole hurraamista tässä jerusaleminrotassakaan tuhnujen eduskuntaryhmän johdossa.
- S.Elo
Parasta on se että, ei enää tarvitse valehdella olevansa, työväen, opiskelijoiden, sairaiden, työttömien tai muidenkaan "luusereiden" asialla. Eli rehellisesti ollaan osakkeenomistajien asialla, ajetaan omistajien ja ökyrikkaiden asiaa !
Työllisyyden oarantuminen ja talouskasvu vahvistavat myös duunarin ja tavallisen suomalaisen asemaa.
- todistettu-homma
Isä Timon xo pieru on meille sinisille pyhä asia. Kaikki juopot ja laiskat toimittajat ovat samaa mieltä kautta maan.
- Perussuomalainen_Da
Harras tunnelma, kun iso T saapuu paikalle, ensin tulee haju, sitten pakokokauhu kun iso T, jyrää paikalle. Tunnelma on välilä kaoottinen!
- miulkan-hilloa
missä niitä hillotolppia on.
- Smurffitappimies
Minula on persuissa monta salaystävää. Yhteiset jytkytappikokemukset yhdistävät, ja pidämme salaorgioita.
- sininen-jytkytappi
Me Timpan karvaperseäijät emme yhteisissä saunailloissa muusta puhukaan kuin yhteisistä jytkytappikokemuksista. Ja sitten aina poikain kesken jytkytetään!
- äänetsinisille
Miksi ihmeessä on noin paljon pers'reiän palvojia kirjoittajissa? Näyttää siltä ettei heidän päässään liiku muu kuin toisten reiät ja niistä haaveilu.
Sairasta.
Miksi tulette heti uudelle palstalle noita unelmianne hokemaan?
Kootkaa oma ryhmänne ja säästäkää meidät joita ei kiinnosta nuo juttunne tippaakaan turhalta viestin lukemisen aloittamisilta.
Siellä omassa ryhmässänne voitte hokea noita aivopierujanne kilpaa.
Tämänkin palstan voisi siivota kaikista sekoilijoitten viesteistä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle743990Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1963275Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖473006Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle762657Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3792398- 1812072
- 781595
- 361576
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231408Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391392