Kuukausi sitten tavannut kivan miehen, miten suhde etenee? Hän on syntyjään italialainen
Nyt tuntuu että olisin valmis kaikkien pettymysten jälkeen.
Asunto ja talous.. ollut vaikeaa..
tuleeko helpotusta tähän..
Ragnimalmen
1
72
Vastaukset
- Ragnimalmen
Taidat olla ihastunut tähän mieheen, eikä ihme onhan hän erittäin kiinnostava ja mukava veikkonen.
Suhde on niin alussa että kaikkea voi vielä tapahtua , sinusta on pari muutakin (kaikessa hiljaisuudessa) kiinnostunut , siis kulisseissa lymyää ihailijoita jotka tykkää salaa tyylistäsi.
Anna tämän italialaigeenisen pidellä ohjia käsissäsi ja keskity olemaan nainen isolla N:llä, siitä näyttää pitävän,
Sinut ottaisi moni joten sinä päätät loppupeleissä kuka sonnekas aa sydämesi.
Talous ja nuo muut elämään liittyvät asiat tulet saamaan hallintaan ja ihan asialliseen tasapainoon, siinä määrin ettei ne paina mieltäsi kuten nyt vielä tällahetkellä, aikoja en valitettavasti hahmota mutta pitkässä juoksussa ookoo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1195467
- 715178
- 924208
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753650Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603278- 432861
- 152317
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️582029- 431877
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381723