...että ne parin viikon takaiset pakotetut sanat olivat jotain aivan muuta kuin mitä olisin halunnut oikeasti sanoa. Edelleen syvä kaipaus ja ikävä - onko enää mitään mahdollisuutta...?
M- miehelle, kunpa tietäisitkin...
Pienijasöpö
12465
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mitkä ne pakotetut sanat olivat?
Suhteen lopetus tekstiviestillä ja pakotettuna
Miksi et sitten sanonut sitä mitä oikeasti tunnet?
No jos toinen ei ole parisuhteessa niin ainahan on vielä mahdollisuus.
Miksei olisi?
Jos tuntee syvästi niin kannattaa niistä tunteista pitää kiinni siihen asti kunnes asia on varma.
Klunks..Niinpä. Kerroitko olevasi pahoillasi?
Nyt haluaisin pyytää anteeksi ja kertoa olevani pahoillaan..
No ei enää paljon auta. Taaksepäin ku ei parane katella vaikka kuinka vituttaa. Teit niin selväksi tilanteesi minulle.
Olen syvästi loukkaantunut.
Laitatko jotain tunnisteita... jos tiedät ja muistat tilanteeni, niin ymmärtäisit kyllä, kun olan takaa vahdittiin viestiäni.
Tummat hiukset. Vuosi ikäeroa. Kuka kyttäsi selän takana?
Siis mulla tummat hiukset ja vuoden häntä nuorempi. Jos olet hän jota tarkoitan, niin ei tarvitsisi kysyä, kuka oli selän takana, tietäisit ilmankin, kun olit juuri vähän ennen laittanut minulle itse viestiä ja se nähtiin.
Puoliso ja pakotti sanat viestiin...
Sulla on puoliso ja märehdit ämmämiehen perään. Hohgoijaa. Jos ette ole avoimesti polyjä miks ei vaan voi erota ja hoitaa rehellisesti suhdetta " exään"? Munattomia loisia. Pitää hyötyä mut ei voi sit lähtiessään ku kadota ja valehdella koko matkan mennessä. Joojoo. Vika on maailmassa. Juuri teidän on pakko toimia noin itsekäästi toisten seläntakana. Teidät on suorastaan pakotettu elämään kuten tähän asti. Luulis et jos on niin uhri niin ettis poliisia eikä uutta putkeen.