Olen kaikista komein, mulla on se isoin ja olen kaikin tavoin muiden yläpuolella. Olen varakas ja nauran teille pelleille!
Paras kaikista
5
1363
Vastaukset
- mrbond007m
Osaan kaikkea, korjata autoja, tehdä mania. Silti olen korkeakouluja käynyt ja omaan erittäin hyvän älyn äo 190.
- uunopellejenkylä
Onnea vain. Eurajokilaisten keskimääräinen äo on alle sata. Sen näkee liikennekäyttäytymisestäkin. Joka päivä saisin uuden auton, kun jarruttaisin vain kovaa, niin perässäroikkuja maksaa ja kaskosta saisin aina uuden auton uuden autoni tilalle. Vastapuoli menettäisi bonukset.
- thtyhyhy
Eurajokilaiset ovat uunoja suurin osa ainakin!!
- mrbond007m
Nautin siitä, kun suurin osa vain pelkkiä kukkeliukkoja eli säälittäviä pellejä vailla minkäänlaista lihasvoimaa ja karismaa ja tietyst kalukokoa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22617150Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16912184Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415970Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644852MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny144775Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193957Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843575Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1353004S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2581405- 851021