Onks Raumas eri aika ku Suomes, vai onks vaan kameras kesäaika?
http://ls24.fi/web-kamerat/kauppatori-rauma
Torikamera
12
3727
Vastaukset 12
- Jkjkjlnknk
Siit kamerast näkee mikä buugi on Raumalla. Sama mikä päivä ja kellonaika, niin ei ristinsielua missään.
- niinpä_niin
Ny vaikuttas oleva oikee aika...
- Tiistai
Miksi tori kamera ei toimi
- Hermunen
Tiistai kirjoitti:
Miksi tori kamera ei toimi
Se on lehtiyhtiön hallinnoima kamera (t). Kysy Länsi-Suomen sivuilta!
- körvalleistuun
Feikkikamera kuin n.liitossa.
- Four-Roses
Älä ole hätänen. Anna sen kameran päivittää ittesä, 10sek.
- Hiihhhhhih
Kauhia ku raumal onki pali porukkaa liikkeel! Heh heh
- Glad-sommare
Ei iltapäivisin (16:40) minkään kaupungin toreilla ole porukkaa. Mut katsoppa arkipäivisin ja varsinkin lauantaisin klo. 10:00 .
Ihmiset hoitaa asiansa yleensä aamupäivisin. - Kokjoknkk
No meneppä vaikka Turkuun, Tampereelle tai Helsinkiin, on porukkaa ja paljon tohon aikaan. Katos sitä kameraa vaikka nyt, ei ristin sielua.
- Bbkbkknknk
Vau! Oli peräti kolme pyöräilijää, kaks ihmistä seiso ja yksi auto. Jo on porukkaa! Missä h........ä ne o?
- Anonyymi00011
Eihän se ole ollut enää aikoihin torikamera. Viimeiset kuvat ovat ravintolan terassilta eikä sen jälkeen mitään.
- Anonyymi00012
Miksiköhän Rauman kaupunki mainostaa kameraa sivuillaan, muttei huolehdi siitä, että se toimisi? Voisivat siirtää sen jonnekin näkyvämpään paikkaan, josta näkyisi koko tori, eikä pelkät katot.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981201
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku86817Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella29761- 64677
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93606- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15531Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466