Hyvää huomenta kaikki! Minulla olisi kysymys: haluaisiko joku koiransa kanssa suuteleva ihminen kertoa, mitä ajattelee suudellessaan suulle eläintä, joka päivittäin nuolee omaa peräreikäänsä? Kiitos vastaajille jo etukäteen ja hyvää päivänjatkoa!
Koiran pusuttelu - eikö teille tule yrjöt oikeesti
nyhkis
8234
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Pusuttelijana en koe koiran peräreiän nuolemista ikävänä asiana. Nuolen itse sormeni, kun olen pyyhkinyt niihin. Toisinaan nuolen myös koirani peräreikää. Koiran suu maistuu kivasti laimennetulle ulosteelle.
Taaskaan ei ollut kiroittami teksti. Mitäpahaa olen sinulle trhnyt kun noin käytät nimimerkkiäni väärin.Olet varmaan tietokonealalla ellet peräti yläpidosta, koska kukaan ystävistäni ei ymmärrä kuinka pääset kirjoittamaan vieraalla, eli minun nimimerkilläni
Se nimimerkki pitää rekisteröidä, jos ei halua muiden kirjoittavan sillä
Samaa mieltä kuin Minelan! Mikä aloittajaa vaivaa, jokainen kulinaristi osaa arvostaa koiran suudelmaa. Se on niin täynnä aromia, ettei parempaa olekaan. Ihana suolaisen fekesmäinen makuelämys; kuin Pasqua Sangiovese -viini.
tuota. Kyllähän moni pussaa miehiäkin, jotka nuolevat naisen kumpaakin reikää. Itse en kyllä henkilökohtaisesti pusuttele koiraani ja pesen myös kädet, jos se nuolee käsiäni. Olen kait aika ronkeli.
Vain mielenvikainen mies nuolee naisen tai koiran reikiä.
Ei mun koira yletä nuolemaan peräreikäänsä... pusutellaan kyllä päivittäin :)
Koska ei oo muutakaan pusuteltavaa :)