Muut julkkikset kuvasivat instaansa Itsenäisyyspäivään liittyviä kuvia. Juntti-Martina itsestään urheilukuvan, jossa mainitsee ilmeestään. Miten joku voi olla noin moukka. No Martina tietenkin. Tuthisten Super-mokailija numero 1.
Tyhmä Martina
Huhhuhhuhu
7549
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ehkä "perhe" taas kehui Martinan "urheilullisuutta"?
Ei vaan he ovat nannan kanssa yhdessä kehittäneet uuden ohjelman. Eikö teillä oikein ole kunnon aihetta mistä irvistellä?
Hienoa homma! Ohjelma kertoo perheen pitämisestä kasassa. Vierailevat treenarit Hanski ja Jeren kampaajavosu.
Onko se yhtä "uusin uutuus" kuin se taannoinen uudelleen lämmitetty jenkkiläinen uima-allastreeni, jonka Martina eräässä blogitekstissään otti omiin nimiinsä? Kuka tai mikä saa tällä kertaa toimia esikuvana?
MINÄMINÄMINÄ
Martina on niin sivistymätön, ettei taida edes tietää, mitä Suomen itsenäisyys tarkoittaa.
Niin se taitaa olla ,koulut jäi käymättä eikä tää umpitollo muutenkaan oikein pysy messissä päivän tapahtumista . Onhan se sen useasti osoittanut moukka mikä moukka