Naiselle...

Meidän pitää päästä nopeesti täältä pois. Eikö? mitään luettavaa kun ei näytä olevan. Paikka on ties kenen halussa. Tuskin täällä kuitenkaan olet.
...
14436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

..oon mää täällä hihi

Äänestä
  • Et kuulosta lainkaan häneltä.

    Äänestä

No niin pitäs!!!

Äänestä
  • En usko että on täällä. Availen näitä sivuja yleensä ja teen jotain ihan muuta.

    Äänestä

  • Ne on ne naisen tutut tietysti ketkä päätä aukoilee. En tiedä. Näillä on kyllä vaikutusta. Muutakaan yhteyttä eikä mitään tietoa niin ei vaikeeta. Pitää vaan koittaa pysyä kaukana.

    Äänestä

Kerro jotain tilanteestanne? Onko teidän välillänne ollut joskus jotain?

Äänestä
  • Noup,

    Äänestä

  • Jotain vääntöä ja tappelunnujakkaa ei siis mitään fyysoistä tietenkäänpalstalla ja seuraamista ja ym. Ei kaikki tiedossa vielä.

    Äänestä

  • mieheltäkup_ kirjoitti:

    Jotain vääntöä ja tappelunnujakkaa ei siis mitään fyysoistä tietenkäänpalstalla ja seuraamista ja ym. Ei kaikki tiedossa vielä.

    Ei siis paljoakaan ei kai nykyään, en tiedä jos hänen vaikka tuttunsa. Enemmän tännrr ooon positiivisia kirjotellut ja tietys muutakin kautta. Aika tais mennä ohi jo vuosia sitten. Jos siiloinkaan.

    Äänestä

tulemaan, niin jopa lykästää :)

Äänestä
  • Pysyn tunnisteettomana niin kuin yleisesti kaikki täällä. Vaikka uusi tietokone olis hyvä ostaa ja muuttaakkin pitää, koska kenenctoimesta toimittu niin en sitä vielä tiedä.

    Äänestä

  • mieheltäkup_ kirjoitti:

    Pysyn tunnisteettomana niin kuin yleisesti kaikki täällä. Vaikka uusi tietokone olis hyvä ostaa ja muuttaakkin pitää, koska kenenctoimesta toimittu niin en sitä vielä tiedä.

    No huhuileppa sitten. Et sinä ketään todellisuudessa edes etsi, aikasi kuluksi rustasit ;o).

    Äänestä

  • Tunnistemerkkejä kirjoitti:

    No huhuileppa sitten. Et sinä ketään todellisuudessa edes etsi, aikasi kuluksi rustasit ;o).

    Niin monet kerrat laittanu ettei nyt. Saahan sen ajan kulumaan joskus näinkin. Ja joskus ihan mielenkiinon vuoksi.

    Äänestä

Omaa kultaani etsin täältä. Tai olen vain sosiaalisen kanssakäymisen tarpeessa. Ehkä kaipaan viihteen takia. Elämäni muuten niin tylsää on... Tiedän jo etten tule saamaan ketään niin tässä sitten on hyvä kirjoitella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieheltä kirjoitti:

Meidän pitää päästä nopeesti täältä pois. Eikö? mitään luettavaa kun ei näytä olevan. Paikka on ties kenen halussa. Tuskin täällä kuitenkaan olet.
...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu