onko suomessa?

näitä Subaru SVX biilejä?????
http://www.fortunecity.com/silverstone/detomaso/169/sbksvx.htm

aika äkkii lähtis camaro vaihdossa tollaseen =D
mutta leonee en hukkais,ei tolla kehtais muuli peräkärryy vetää.....
3491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täällä Turussa ainakin on pyörinyt yksi kyseinen
biili.

Äänestä
  • Hesassa oli ainakin pari vuotta sitten Lehtisaarelaisen rivarin pihassa sellainen ja syksyllä näin jopa myynti-ilmoituksen sellaisesta.Olisi kyllä aika erikoinen ja upea laite.

    Äänestä

Täällä Oulussa lienee pari kappaletta. Muistaakseni paikallisella piirimyyjällä oli pitkään yks kappale myynnissä, nyt on tainnut jo mennä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lennu kirjoitti:

näitä Subaru SVX biilejä?????
http://www.fortunecity.com/silverstone/detomaso/169/sbksvx.htm

aika äkkii lähtis camaro vaihdossa tollaseen =D
mutta leonee en hukkais,ei tolla kehtais muuli peräkärryy vetää.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu