Juukan pankkopoika näkee natseja joka puolella, blogissa puolusti häirikköä ja väitti poliisin ampuneen häntä vuosi sitte silmään, oikeasti kumiluoti ammuttiin maahan varoituksena josta se kimposi posken yläpäähän, jotta tällene totuuden puhuja, on kyllä mielenkiintoinen kunta tuo Juuka
Totuusesiin
Lexmex
16570
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Pankolla taitaa suurin pelko olla jotta töihin joutuis. Natsihoureetkin johtuvat vain siis ergasiofobiasta eli työnpelosta.
Lääketieteessä me nimitämme ko. oireita hallusinaatioksi.
pankkopoika on pelkkä suvaitsevainen trolli joka purkaa itseään asiat eri tavalla näkeviin.
Pankkopoika joi aikoinaan itsensä kiljulla pehmytpäiseksi ja ihmiset pitävät tätä feikkijuristia nyt jumalana! On sen sortin hörhö että ei oo toista!!
Minkäpä sitä pankkokaan sairaudelleen voi.
Pistäkää kateelliset pankkopoikaa paremmaksi jos osaatte, vähintään yksi perustellusti kirjoitettu asiajuttu päivässä julkaisuun.
Monella jää tekemättä, itse kirjoitan paljon mutten pankkopojalle pärjää..
Pankkopoika kirjoittaa nykyään asiaa mutta matujen jutuissa mopo karkasi käsistä kun koko lähi-itä oisi pitänyt saada tänne
Etkö osaa oikein kirjoitusta,?? juuan ei juukan!!! onko helsinki helsinkin???
No nii... muualla asuva ei voi tietää miten juuka taivutetaan, liikkusit sinäkin enenpi maailmalla kuin se koti-abc-koti ja pankkopoika on suvakki joka haluaa suomen sekaisin, ottas nyt kymmenkunta ns. pakolaista kotiinsa ja näyttäis esimerkkiä... eikä haukkuis muita natseiksi
Sanasta "oikeinkirjoitus"unohtui lainausmerkit.
Valitan tapahtunutta.
On se nyt perkelettä kun kaikki normaali keskustelu poistetaan!
Suoli24 on todellakin sairas.
asun tällä hetkellä pohjois-savossa, olen asunut länsi-uudellamaalla ja etelä-savossa, olen käynyt atlantintakana, monet paikat kiertänyt ja nähnyt.
mutta et p karjalaa
Lieksa palstalta poistettiin välittömästi ohessa oleva kirjoitus sääntöjen vastaisena. Osaisiko joku kertoa mikä tässä nyt on niin sääntöjen vastaista.
"En ole kyseistä sanaa koskaan käyttänyt, mutta asiayhteydestä päätellen se on joku uusi murresana. Se kuulostaa samaan kategoriaan kuuluvalta kuin esim. joikaaminen. Yhä harvempi taitaa näitä alkuperäiskansojen taitoja. Toisaalta se on harmillista. Jetkaaminen voisi tarkoittaa myös rahatanssia. Vertaa sadetanssiin, joka on tunnettu niin ikään lähinnä alkuperäiskansojen piirissä, kuten intiaanit.
Itse sanan käyttäjä tällä palstalla voisi antaa asiaan lisäselvennystä."
natsejahan ei ole ollut sitten 40 luvun,taitaa pankolla unelmoida omiaan.
Pankko kehittelee kieroutuneissa ajatuksissaan milloin mitäkin olematonta, kuten nyt vainoharhaiset sairaat yleensä tekevät. Sen jälkeen niistä onkin hyvä käydä kirjoittelemaan jos jonkinlaisia houreita.
Näin ollen voimme olla varma ettei pankolta aiheet lopu ainakaan niin kauan, ennen kuin psykiatrinen osasto lääkityksineen sen lopettaa.