Minä mökötän

eiolehelppoo

On taas murheita.

7

373

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyväätoivoen

      Toivottavasti ei mitään hyvin vakavaa. Toivottavasti pelkästään sitä peruspaskaa mitä elämä tarjoaa aina epäsäännöllisen säännöllisesti.

    • mikäontullut

      Mikä vikana?

    • No mutta miks sie möksääT?

    • tarkennanjuttuani

      Sanoin yhden asian väärin, elokuvan nimestä, missä oli jännittävä hahmo, tuo "El Papa", kokaiiniparoni, elokuvan nimi olikin "Valley of Bones" eikä tämä "Mother!".

      Ajattelin että jos ei saa nukuttua, niin katselee joitain jännityselokuvia vaikka, sitten.... mutta jos sellainen sitten aiheuttaa että ei ainakaan saa nukuttua.

    • Jacocacolaa

      Laitoin ylös, jos katsoisikin jännitystä eikä itseä miettisi ja jännittäisi omia juttuja... nojatuolissa vain katselisi ja söisi pizzaa..

    • Suosikkiaina

      Grandiosamerkin mozzarella on suosikki vuodesta toiseen, aina harmittaa jos muuta makua joutuu ostamaan...Tuon kanssa, hyvä elokuva

    • Kumputienleipuri

      Hmmm... oispa pizzaa... tulisko joku mun kaa leipoo?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      42
      5841
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      71
      4575
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      46
      4342
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      56
      4121
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      89
      3722
    6. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      61
      3245
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2423
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2329
    9. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      42
      2069
    10. En uskalla ees ajatella muru

      Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha
      Ikävä
      13
      1189
    Aihe