Poikaystävä pettää?

Poikaystävä lähti vaasaan selityksenä tämänpäiväinen cs turnaus. Tietääkö kukaan onko semmosta tänään vaassa vai valehteleeko?
8809
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miksi heti epäilet pettämistä? Tänään ollut ainakin FINLAND vs NORWAY

Äänestä

Ai Norjassa?

Äänestä

eipä näytä olevan. suosittelisin soittamaan mahdollisimman pian!!!

Äänestä

Ehkä sun poikaystävä ei kestä olla sun seurassa ja karkas nyt Vaasaan että saa ees hetken rauhaa.

Äänestä

Joo, Se oli pannut jonkun pojan kaa siellä vaasassa.

Äänestä

Ai norjalaisen?

Äänestä

Hahhaa....hehhee......

Äänestä

on älä oo noin vainoharhainen:D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hapsukka2 kirjoitti:

Poikaystävä lähti vaasaan selityksenä tämänpäiväinen cs turnaus. Tietääkö kukaan onko semmosta tänään vaassa vai valehteleeko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu