Näkisitköhän nyt Kristalliboltsi?

Cabara

Kysyin n.vuosi sitten miten käy minulle miehen kanssa joka oli todella tärkeä.Et nähnyt mitään ja pyysit myöhemmin kysymään .Nyt kysyn,näkyykö edelleenkään mitään ?

6

258

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • UlkopuolinenN

      Ihan vinkkinä. Kai tajuat että hän ei ole mikään näkijä vaan heittää herjaa / vitsiä ihan omaksi ilokseen.

    • Kristalliboltsi

      Moi Cabara.
      Tsiigasin boltsista ja siinä näkyi edelleen sun ikävä siihen menetettyyn joka ei palaa. Toi juttu sotkee sun elämääsi kun et repäise itseäsi irti siintä ja siksi se haittaa uuden suhteen luomista. Sulle olis kyllä ottajia. Kevät talvella kun soolis rupee griinaa niin tapaat vanhemman miehen jossain reissussa. Hän on susta oikeasti kiinnostunut vaikka epäilet juttua. Älä torju häntä kuuntelematta mitä hänellä on sanottavaa. Suhde kehittyy pikku hiljaa hyväksi ja myöhemmin tajuat, että löysit sen mitä etsit.
      Hyvää jatkoa ja joulun odotusta sinulle.

    • Cabara

      Kiitos sinulle.Ja Hyvää Joulua!

    • Cabara

      Lumet on sulaneet ja kesä tullut,reissussakin käyty,mutta sitä vanhempaa miestä ei ole löytynyt.Mitenkäs nyt suu pannaan?Mihin nyt täytyy suunnistaa? Kerroppa Boltsi se.

      • Cabara

        Boltsiiii......herätys


      • Realisti__

        Boltsi on varmaan vetämässä brenkkua ja helle uuvuttanut muutenkin pehmeät aivot.
        Ihan sama mitä siltä satusedältä kyselet, ei tämä ole mikään vitsipalsta.
        Ja näen että tämän sinä itsekin tiedostat.
        Ihanaa kesää sinulle ja paljon hyviä kokemuksia kaikilla elämän alueilla. Niitä sinä tulet saamaan kun avoimin ja rohkein mielin katsot tulevaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      79
      4323
    2. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      18
      2766
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2628
    4. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      16
      2455
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      112
      2414
    6. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      110
      2204
    7. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2161
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      625
      2003
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1955
    10. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      32
      1756
    Aihe