Eli ollaan vaihdettu kokovartalokuvia kundin kanssa tai tavattu irl, jonka jälkeen mies on esim. sanonu et "kylhän sun pyllyä nuolis" ja lupaillut kunnon kyytejä mut vähän ajan päästä mieli onkin muuttunut ja mies ilmoittaa et oon aivan liian lihava et vois panna mua ja mun pitäis pudottaa vähintään se 30 kiloa ennenku sais seisomaan mun kanssa. Tää tapahtunut useamman eri kundin kanssa eli mistä tää ilmiö johtuu? Miks aluks kelpaa mut sit yhtäkkii onki liian lihava seksiin?
Eikö lihava nainen kelpaa edes seksiin?
10
524
Vastaukset
- kaarisadek
Ei vaan seiso. Itsellekin lähetti yksi lihava kuvansa ja vaikka olikin isot hyvöt tissit, niin liikaa läskiä. Koetin runkata kuvalle, muttei onnistunut joten jätin väliin.
No miks aluks sanoo et en oo liian lihava ja "kyl sua panis" jos ei pysty paneen? Miks vast vähän ajan päästä mieli muuttuu?
Moikka! Itse olen sellainen etten ulkonäköä ja painoa katsele.Minua enemmän kiinnostaa millainen ihminen on luonteeltaan.Muodokkaat naiset ovat kauniita ja kiihottavia.
Mistä tällasii kivan näkösii miehii löytyy, joille naisen paino ei oo mikään ongelma? http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/09/10/00/2C206C9000000578-3228510-image-m-15_1441841057126.jpg
Oikeastaan kysymyksenasettelusi on väärä, vaikka ymmärrettävä.
Nimen omaan seksiinhän lihava nainen ei pitäisi kelvata. Siinähän sitä ollaan alasti ja siinähän se kalu pitäisi yrittää saada ylettymään poimujen välistä itse reikään.
Mutta onhan se kuitenkin niin, että seksissä toista katsellaan vain vähän aikaa ja parisuhteessa toinen taas on ympärillä koko ajan.
On tosiaan miehiä, jotka saavat mielihyvää kumppaninsa lihavuudesta, kuten on miehiä, jotka pitäävät toisista miehistä. On miehiä, jotka jopa lihottavat tarkoituksella kumppaniaan mahdollisimman lihavaksi.- PaljonPannut
Kyllä kelpaa.Monilla ylipainoisilla naisilla on asenne kohdallaan,mitä kaikilla itsestään liikoja luulevilla fitness-tytöillä ei ole.
Rakastan sitä kun saan nuolla naista samalla kun istuu naamalla ja määrää tahdin;)... Mistä semmosia naisia löytyy jotka Nauttivat erityisen paljon
siitä tunteesta kun miehen kasvot on tiukasti haarojenvälissä... ;)?kyllä mulle ainaki kelpais
- Perse-Erkki
Ehdottomasti Sinun kannattaa laihduttaa ja vaihtaa samalla sukupuolta. Minä en ole kiinnostunut homomiehistä noin seksuaalisessa mielessä.
- Biukkeli017
Minä voisin panna sinua ja useasti peräkkäin. Aivan sama onko lihava vai laiha, kunhan on kiimainen ja haluu munaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1143666Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141631Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos141498Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181376Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2921351Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi221223Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy73902Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti11857Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä113832Mitä tapahtuisi....
Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties60789