Suurmoskeija Mikkeliin

Olisiko suurmoskeijalle kaikkine minareetteineen paikka Mikkelissä? Helsinki on hylkäänässä hankkeen. Olisi moskeija ennen tulevaa synagoogaa?
2112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pakolaiset ovat jo sotkeneet kulttuurimme niin keskelle toria vaan marskin patsaan viereen

Äänestä

Tarpeettomaks käyneen terveyskeskuksen vois myyvä vaikka 100 miljoonalla ja kaupantekijäisiksi se pankarannan vanhainkoti. Pankarannassa on tutut hajut valmiina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SynMosk kirjoitti:

Olisiko suurmoskeijalle kaikkine minareetteineen paikka Mikkelissä? Helsinki on hylkäänässä hankkeen. Olisi moskeija ennen tulevaa synagoogaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu