Kaasuautoissa räjähdysvaara - Volkswagen

660
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikö tuosta ole jo toinen pitkä ketju tällä palstalla.

1Äänestä

Juu, yli vuoden vanha juttu, taitaa olla paniikki ZkodaKyykmanHolistilla?

Äänestä

hyvä muistutella kun se maahantuoja ei saa näitä korjattua, kampanja ollut jo vuosia eli todellinen kuolemanvaara päällä, ehkä juuri sikdi maahantuojaa vituttaa kun näistä muistutellaan, sehän ei haluaisi mitään korjata, ihme ettei näitäkin pidä lautakuntien kautta ajaa

1Äänestä

volkkareita kosahtaa tuon tuosta, tänä vuonna viimeksi, konserni ei asiakksistaan piittaa, vain raha kelpaa, olet kusessa siitä lähtien kun allekirjoitat tilaussopimuksen aina siihen saakka kunnes pääset vw raadosta jotenlin eroon, kalliiksi tulee kokeilut

1Äänestä

Tulikohan parempaan kuntoon?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pum.pum kirjoitti:

Kaasuautoissa räjähdysvaara - Volkswagen

https://www.mantsalanuutiset.fi/artikkeli/429092-volkswagen-kutsuu-autoja-korjattavaksi-rajahdysriskin-vuoksi-hs-takaisinkutsuja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu