päästä varpaisiin, muttet toden totta ole kyllä mikään harmaavarpunen!
Taidat nainen pitää harmaasta
12
265
Vastaukset
- alkavatharmaantuanekin
niin, sävy sävyyn hiusteni kanssa : )
- sävysävyyn
Niinpä :)
- Eikyllästy
Harmaa on hieno väri.
- HarmaaVarpunen123
Pukeutuuko hän paljon harmaaseen? :)
- gray.cp
ei niin vaaan harmaa vammanen. siis se mikä käytti hissii
- timmimimmionhän
Hissi osuu, mutta noin muuten - aikamoista itseironiaa. :) Sanotaanko vaikka, että kyseinen henkilö, ainakin puhtaasti ulkoisen arvioni mukaan, on siinä kunnossa, että voinee vapaasti valita, käyttääkö hissiä vai ei ;)
- MahoganyRed
entäpä grayn anatomia?
- sanatloppuu
No niin siis, tuota, ei riitä sanat kuvailemaan.
Niin, huomasin olleeni eilen kokolailla harmaissa ,kengät mustat
- HarmaavarpunenM
Mistähän päin suomea on tämä harmaasta pitävä nainen? :)
- lintubongailija
Pks bongattu eräässä kahvilassa viimeksi. :)
- FiftyShadesofG
Onhan noita erilaisia sävyjä harmaassakin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984852Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113870Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701343En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851259- 531145