Oon kusipää en enää muutu unohda jo mut
J naiselle viestiä
Aavanmerentiollepuolen
882
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Okey , ymmärrän . Uusia tuulia...
Etpäs ole. Olet hyväsydäminen nallekarhu.
Ethän ole. Muutut koko ajan. Enkä ikinä unohda.
Nyte . . Nukkuu. . .
Kysymys jää pystyyn
Niin ootki. Unohin jo sut.
Mä olen aina pitänyt kusipäisistä miehistä. En edes tiedä miksi! Mies, joka kuvittelee itsestään ja egostaan turhan paljon. Itsevarma. Huumorintajuinen, mutta herkkä on mun heikkous. Jos en ole sua kahdessa vuodessa unohtanut, en unohda nytkään.
Minä taas en pidä kusipäisistä miehistä, juurikin heistä jotka kuvittevat olevansa muiden ihmisten yläpuolella tai jotenkin parempia kuin muut ihmiset. Ikävä kyllä en koskaan kohdannut, saanut tutustua mieheen joka kykenisi olemaan täysin rehellinen minulle!
Häneen joka olisi ollut vastaus hiljaisiin rukouksiini. Olen väsynyt ja saanut niin tarpeekseni, kaikesta pelleilystä ja kaksinaamaisuudesta. Jonka vuoksi joudun piilottamaan suuren salaisuuden luonteessani.
Entiset kusipäät olen unohtanut, enkä kaipaa heistä. en paavoa, lauria, en juhaa.
Ei tarvetta varastaa, toisen ihmisen kituvaa onnea tai muuten eksyksissä olevaa reppanaa.
Voimallani mikä minussa on, tiedän saavani parhaan mahdollisen ihmisen rinnalleni.