DTM yökerho

Eleney

Millainen paikka? Uskaltaako mennä yksin?

12

765

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hellu_89

      Uskaltaa mennä. Ihan samanlaisen näköinen yökerho se on kuin muutkin, sekaan vain!

    • Anonyymi

      ei taida kauan olla kun mahtava george hotelli ei halua moista ihmisluolaa nurkilleen , ensin valitettiin heti alkuun että kuuluu muzikkki huoneeseen sitten dtm.tapahtui kuinka ollakaan kamalia ( wc tiloissa) . nämä desibeli mittausrajatkin on ihan omilla säännöillä , noilla säännöillä pitää linnut häätää helsingistä , puhumattakaan pulisevista hotellivieraista saati lentokoneista.
      tapahtuu jatkossa myös kummia.
      helzinkistä on tulossa niin yleellisen hieno paikka.

      • Anonyymi

        Hubbahubba zoot zoot!


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Aina kun Itä-Helsingistä tulee tietty asunto vapaaksi niin tulee piilomainos alueesta. Aina. Tosi tökeröä. Samoin toimittajat on aina änkeemässä väkisin työpaikoille, haastattelemaan exiä yms.todella tökeröä. Suosittelen välttämään kaikin tavoin kyseisen lehden toimittajia.


    • Anonyymi

      Keskustaan ei haluta kuin 5 tähden rusinan haistamis paikkoja joissa juodaan 300e punaviiniä , työläiset kuljetetaan öisin viemärilinjastoja pitkin luotijuniin , pois silmistä seuraavaan yöhön.

      • Anonyymi

        Pois silmäätekevien silmistä...


    • Anonyymi

      5 tähden toiminta tappaa aina kaiken elämän , 1 tähden mä lähden , 5 tähden verosuunnittelu ei elätä ketään , 1 tähden porukat sen elämän tekee.
      Ainahan se on näin menny että lauma tekee ja saa aikaan ja 5 tähden turhuudet vie , kun osaavat kirjoittaa paperille laulunsa sanat.
      Otettu ei maistu miltään , tehtyyn verrattuna , kohteen voi viedä mutta muistot matkasta jää.

    • Anonyymi

      koska kielletään kruising torilla perjantaisin , se on sitten viimeinen rokkabilly show.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Ei kannata mennä. Huonoa musiikkia (paitsi Puumabaarin puolella puolella). Mene mieluummin Herculecseen.

    • Anonyymi

      helmikuuhun mennessä vähennettävä bassoa...bum,bum,bum,aaaaahhhh , basso laukes.

      kaikille asiakkaille bluetooth korvaan ja jokainen saa päättää oman jyskutysvolyymin , valitus tulee sitten kovista tanssikenkien kopinoista......

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      12
      1860
    2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1609
    3. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      73
      1425
    4. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      255
      1422
    5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      231
      1322
    6. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1110
    7. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1069
    8. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      1040
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      92
      993
    10. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      973
    Aihe