Häntä rakastaa

Kolme eri naista.
11146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Minua rakastaa ainakin 3 eri miestä.

Äänestä

Minua ei rakasta kukaan :D

Äänestä
  • Minua ei ole koskaan rakastanut kukaan

    Äänestä

Toivottavasti aiteensä edes.

Äänestä

en ole koskaan rakastanut itseäni.

tykännyt ehkä..laihempana

Äänestä

En ole rakastanut häntä koskaan.

Äänestä
  • Vaimoas vai

    Äänestä

  • Valehtelet.

    Äänestä

  • Niin ketä? Sitä jota uskottelit rakastavasi?

    Äänestä

Äiti, vaimo ja tytär..

Äänestä

Kyllä minulle yksi riittäisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luettua kirjoitti:

Kolme eri naista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu